Půjčka bez doložení příjmů

Půjčky bez doložení příjmů jsou specifickou skupinou půjček, které se zaměřují na zákazníky, kteří nemůžou nebo nechtějí doložit své příjmy. Konkurence na trhu s půjčkami bez doložení příjmů je poměrně vysoká, a proto jsme pro vás v následujícím textu vybrali několik nabídek, které by vás mohly zaujmout. Nezapomeneme zmínit ani hlavní výhody a nevýhody, se kterými musíte u těchto půjček počítat.

5 hlavních výhod půjčky bez doložení příjmu

  • Největším kladem je samozřejmě to, že při žádosti o tuto půjčku není nutné dokládat příjem. Půjčka bez doložení příjmu je tedy výhodná pro všechny zájemce, kteří příjmy nechtějí z jakéhokoliv důvodu prokazovat, nebo mají nedostačující příjem či nemají příjem vůbec žádný a za takových podmínek by byli bankou při žádosti o půjčku zcela jistě odmítnuti.
  • Dalším výhodným elementem je rychlost, s jakou můžete půjčku získat, nebo právě u půjček bez doložení příjmu se jedná o nejrychlejší půjčky na trhu s půjčkami.
  • rychlá půjčka před výplatou
  • Velmi často se objevuje i nabídka, že tato půjčka je vhodná i pro tzv. problémové klienty, kteří mají zápis v registru dlužníků.
  • Mezi pozitiva řadíme i to, že se jedná o bezúčelové půjčky, u kterých není nutné dokládat, na co budou peníze použity.
  • Také existují nabídky na první půjčku zdarma, při které nezaplatíte ani korunu navíc, jestliže půjčku splatíte podle smluvní dohody bez prodlužování termínu splátky.

Nevýhody půjčky bez doložení příjmu

  • Největším mínusem je snadná dosažitelnost, neboť o půjčku bez doložení příjmu můžou požádat i lidé, kteří se ocitli v dluhové pasti a půjčují si jenom na to, aby mohli splatit předchozí půjčku. Tento kolotoč dluhů může přinést, spíše dříve než později, exekuci nebo osobní bankrot.
  • Také je potřeba si pozorně porovnat úroky z půjčky, neboť u těchto půjček patří úrokové sazby spíše k těm vyšším.
  • půjčka pro podnikatele
  • Zrovna tak můžou být nevýhodné podmínky u prodloužení splátek, protože u půjčky bez doložení příjmu je vyšší procento zákazníků, kteří odklad splátek využívají.

Kde požádat o půjčku bez doložení příjmu

U Creditonu dosáhnete až na 20 000 Kč

Velmi zajímavou nabídkou je pro zájemce, kteří nemůžou doložit svůj příjem, půjčka Crediton. U první žádosti můžete získat částku od 500 Kč do 4 000 Kč, což jistě není nic výjimečného, ale při opakovaných žádostech lze dosáhnout maximální sumy 20 000 Kč, vždy s dobou splatnosti do 30 dnů. O půjčku můžou požádat čeští občané ve věku nejméně 18 let s vlastním bankovním účtem a telefonem. Finanční prostředky jsou odeslány do půl hodiny od schválení půjčky Crediton.

Získat půjčku

Zaplo půjčka poprvé zdarma

Zaplo půjčka může být velmi lákavá pro každého, kdo o ni bude žádat poprvé, neboť se jedná o akci první půjčka zdarma. U první půjčky je možné získat částku od 1 000 Kč do 5 000 Kč se splatností 30 dnů bez úroků a poplatků, pokud ji splatíte v době splatnosti. Peníze jsou zasílány během několika minut po schválení a na bankovním účtu je tak můžete mít nejdéle do 1 pracovního dne. Jestliže se zařadíte mezi stálé zákazníky Zaplo půjčky, postupně se bude maximální částka navyšovat, až nakonec dosáhnete na 12 500 Kč, ovšem již za standardních podmínek. O tuto půjčku bez doložení příjmu může zažádat plnoletý občan České republiky s vlastním bankovním účtem.

Získat půjčku

U SIM půjčky až 10 000 Kč

V rámci SIM půjčky si můžete půjčit 2 000 Kč až 10 000 Kč a doba splatnosti je 7, 15 , 21 nebo 30 dnů. Finanční prostředky můžete získat do 1 pracovního dne na váš bankovní účet, nebo vám budou zaslány poštovní poukázkou, zde ovšem počítejte s dobou doručení v délce několika pracovních dnů. Abyste mohli SIM půjčku získat, musíte být plnoletí (věk 18 let) a měli byste vlastnit mobilní telefon, na který vám přijde informace o schválení žádosti půjčky bez doložení příjmu.

V případě, že potřebujete rychlou půjčku bez doložení příjmu, věříme, že vám náš článek pomohl se v nabídkách na trhu zorientovat. Pokud nabídky jednotlivých výše zmíněných institucí dobře vyhodnotíte, tak by vám měla půjčka pomoci vyřešit vaši finanční situaci a neměli byste se dostat do dalších problémů s dluhy.