Rychlá půjčka ihned na účet

Každý z nás jednou za čas potřebuje peníze, které nemá. A v takovýchto případech se většina z nás nejčastěji uchyluje k půjčce. Problém však nastává v okamžiku, kdy před námi banka zavírá dveře. Na druhou stranu, finanční trh dnešní doby poskytuje nepřeberné možnosti. Kromě bankovních institucí nabízí svoje produkty i nebankovní společnosti, které lákají na půjčky s mnohými výhodami, které vám bankovní instituce nabídnout nemohou. Jedním z možných typů nebankovních půjček je rychlá půjčka ihned na účet.

Pojďme se nyní společně podívat na to, jak získat rychlou půjčku ihned na účet. Zaměříme se také na výhody a nevýhody tohoto typu půjček a na závěr vám doporučíme několik společností, které rychlé půjčky ihned na účet poskytují.

Rychlá půjčka ihned na účet a její výhody

Nespornou výhodou nebankovních půjček je jejich snadné získání. Chcete-li si půjčit peníze od banky, musíte dokládat velké množství dokumentací a projít bankou vytvořeným sítem. Nebankovním společnostem, které poskytují půjčky, stačí potvrzení o příjmu. Tento typ půjčky je vhodný i pro lidi se záznamem v registru dlužníků, neboť nebankovní společnosti do bankovních registrů nenahlížejí.

pujcka bez prijmu

Druhou výhodou, která s první úzce souvisí, je rychlost. V mnohých případech stačí vyplnit a zaslat online registraci, dalo by se říci „žádanku o půjčku“, a ještě v ten den máte peníze na svém účtu.

Rychlá půjčka ihned na účet a její nevýhody

Neprověřování klientů, snadné získání půjčky a rychlost doručení peněz jsou vyvažovány vyššími úroky. Přestože úroky či RPSN půjček bývá často relativně vysoké, mnoho klientů na tyto podmínky rádo přistoupí.

Větším problémem jsou vysoké pokuty, které jsou nám účtovány v případě opoždění splátky. Kromě vysokých pokut může nezaplacení splátky doprovázet zrušení celé půjčky a její vymáhání od věřitele.

Co si u nebankovních půjček prověřovat?

U nebankovních půjček si raději prověřte výši úroků, RPSN a poplatků, také výši jednotlivých splátek, výši poplatků předem (máte-li společnosti platit poplatky ještě před získáním půjčky, raději si ji neberte) a také případné sankce a pokuty při zpoždění splátky.

Rychlé půjčky ihned na účet fungují na podobných principech a jednotlivé společnosti si kladou i podobné podmínky pro jejich získání. My si nyní představíme některé ze společností, které rychlou půjčku ihned na účet poskytují.

Rychlá půjčka ihned na účet od Provident

Společnost Provident nabízí půjčku do výše až 80 000 korun, o které si můžete zažádat online. K půjčce nepotřebujete ani ručitele, ani udání účelu. Její velkou výhodou je tedy její snadné dosažení. Rychlá půjčka od Provident je tu pro všechny, mohou ji dokonce získat i osoby zapsané v registru dlužníků. Stačí vyplnit online formulář a do 24 hodin se vám ozve obchodní zástupce společnosti, který s vámi vyřeší nadcházející kroky.

rychlé půjčky online na účet

Kvůli vyřizování veškeré administrativy si Provident ponechává třinácti denní dobu na vyřízení, k jejímu dosažení však většinou nedochází, a vy zpravidla získáte své peníze dříve.

  • Doba splácení činí 45 až 100 týdnů
  • Splácet můžete v týdenních či měsíčních splátkách
  • Výše půjčky činí 4 000 až 80 000 korun

Získat půjčku Provident >>

Rychlá půjčka ihned na účet od Perfect Money

Společnost Perfect Money poskytuje půjčky od 500 do 5000 korun. Noví zákazníci, kteří si půjčku u Perfect Money ještě nevyřizovali, mohou získat až 3 000 ihned na účet zdarma (tedy bez poplatků či navýšení).

pujcky nebankovni

O půjčku, která je určena pro osoby splňující podmínky Perfect Money, můžete zažádat online. Mezi tyto podmínky patří:

  • Nesmíte mít nesplacenou půjčku u Perfect Money
  • Neměli byste mít zápis v registrech dlužníků
  • Musíte být starší 18 let
  • Musíte disponovat bankovním účtem, na který bude půjčka zaslána

Získat půjčku Perfect Money >>

Ferratum a možnost rychlé půjčky ihned na účet

Společnost Ferratum Czech také nabízí první půjčku zdarma. U této společnosti si můžete půjčit maximálně 2000 korun se splatností 15 dnů, kterou lze prodloužit až na 30 dnů. Při druhé a další půjčce si můžete půjčit až 10 000 korun. K získání peněz nepotřebujete ani ručitele, ani nemusíte prokazovat své příjmy. Získáte ji pomocí SMS půjčky, kterou můžete mít schválenou už do deseti minut.

Získat půjčku Ferratum >>

Při vybírání vždy dbejte na to, abyste byli schopni půjčku bezproblémově splatit. Rychlé půjčky ihned na účet jsou sice skutečně rychlé a je snadné jich dosáhnout, na druhé straně jsou spojeny s vysokými úroky i sankcemi za neplacení. U půjček, stejně jako v životě, zkrátka platí – dvakrát měř, jednou řež, proto si půjčku a výběr společnosti vždy dobře promyslete. Pokud víte, že budete schopni splácet včas a v požadované výši, pak určitě neuděláte chybu, pokud zažádáte o půjčku u některé ze společností, které jsme pro vás vybrali v tomto článku.