Je Zaimo půjčka podvod?

Zaimo půjčka se objevila na českém trhu teprve nedávno, proto se není čemu divit, že se internetu objevili první názory, které tvrdí, že je Zaimo půjčka podvod. Jak se říká „důvěřuj, ale prověřuj“, proto jsme se rozhodli zhodnotit Zaimo půjčku, a prověřit, zda se nejedná o podvod.

Zaimo půjčka recenze

Následující recenze Zaimo půjčky ihned nám pomůže lépe celou půjčku pochopit. Podíváme se na to, kdo za půjčkou stojí, na její parametry, podmínky žádosti, a také výhody Zaimo půjčky.

Od koho si půjčujete?

Jak již bylo řečeno, je Zaimo půjčka u nás poměrně nová. Pozitivním zjištěním však je fakt, že za Zaimo půjčkou stojí silná a důvěryhodná německá společnost Kreditech SSL Holding GmbH s mezinárodní působností. Tato společnost je u nás zastupována známým hráčem na poli půjček – firmou Kredito24 Česká republika s.r.o.. V případě půjčky Zaimo máte tedy jistotu, že si půjčujete od renomované společnosti, která má tisíce spokojených klientů v různých evropských zemích.

Další informace o Zaimo půjčce

Všechny informace o Zaimo půjčce najdete na oficiálním webu ZDE. Web je přehledně a profesionálně zpracovaný a je vidět, že společnost opravdu nemá co skrývat.

rychle pujcky bez registru

Kromě praktické kalkulačky, ze které si zjistíte kolik budete splácet, je zde sekce s nejčastějšími dotazy, rámcová smlouva, kterou si můžete v klidu pročíst a další informace.

Mezi důležité prvky patří určitě také kontakt či „Zásady odpovědného poskytování půjček“, ke kterým se poskytovatel Zaimo půjčky otevřeně hlásí.

Zaimo Půjčka – hlavní parametry

Zaimo půjčka je malá rychlá půjčka, se kterou můžete získat 1000 – 25000 Kč se splatností na 1 – 12 měsíců. Žádost o půjčku vyřídíte jednoduše online a díky automatickému systému schvalování budete o jejím schválení informováni již během 2 minut – toto je na českém trhu celkem unikát a rychlost vyřízení půjčky odlišuje půjčku Zaimo od konkurence.

nebankovní úvěr bez registru

Zaimo půjčku si můžete vzít na cokoliv a nemusíte dokládat, na co peníze použijete.

Zaimo půjčka výhody

Jak již bylo řečeno výše, obrovskou výhodou je především rychlost schválení půjčky a převedení peněz na váš účet.

Dále uvádíme přehledný výčet všech hlavních výhod.

  • Žádost vyřídíte z pohodlí domova přes internet
  • Online žádost vám zabere pouze 5 minut
  • Peníze máte na účtu již za 10 minut od schválení
  • Rovný přístup ke klientům – všichni mají stejné podmínky
  • Žádné skryté poplatky


Pokud by byla Zaimo půjčka podvod, určitě by neinvestovala do takto profesionální reklamy.

Proč musím platit 1 Kč?

Někteří lidé považují Zaimo půjčku za podvod kvůli tomu, že společnost při sjednání půjčky požaduje převést na svůj účet poplatek 1 Kč. Tento poplatek platí pouze nový klienti a to z toho důvodu, aby peníze z půjčky přišli opravdu na váš účet. Jedná se tedy o bezpečnostní prvek, který chrání především vás a není tedy důvod se domnívat, že jde o podvod.

pujcka bez nahledu do registru

Zajímavé je, že negativní názory na Zaimo půjčku nejčastěji uvádějí lidé, kteří s ní zatím nemají zkušenosti. Takoví lidé často docházejí k mylným záměrům, z důvodu nepochopení principu půjčky, nebo si ani nezjistí potřebné informace a prostě se jen snaží škodit.

Je tedy Zaimo půjčka podvod?

Z uvedené recenze je zřejmé, že neexistuje žádný objektivní důvod domnívat se, že je Zaimo půjčka podvod.

Naopak Zaimo půjčka je velmi transparentní a rychlá, takže si o ní můžete směle zažádat. O schválení Zaimo půjčky budete informování již během 2 minut a peníze budete mít na svém účtu již do 10 minut od schválení.

Získat Zaimo půjčku >>