Půjčka pro začínající podnikatele

Pokud si pohráváte s myšlenkou, že byste se vrhli do podnikání a máte i výborný nápad, v jakém sektoru byste se chtěli uchytit, budete také jistě přemýšlet, jak vyřešit problém s financemi. Málokdo může dát několik stovek tisíc, ne-li víc, ze svého. Kde však vzít dostatek peněz do počátečního rozjezdu, abyste si konečně mohli splnit své sny a začít podnikat? Dobrou volbou při řešení potíží s finančními zdroji je půjčka pro začínající podnikatele, na kterou se v našem článku podrobně podíváme.

Začít podnikat není nikdy nic jednoduchého, musíte vyřídit spousty různých dokumentů, pochůzek po úřadech, na zdravotní pojišťovně atd. Ani získání finančních prostředků není nic snadného. V bance získáte peníze na rozvoj vašeho podnikání velmi těžko. Většina bank požaduje zpravidla doložení daňového přiznání za 1 až 2 roky, také nesmíte být ve ztrátě, tzn. měli byste již vykazovat určité zisky, což jako začínající podnikatel samozřejmě nemůžete splnit. Půjčka pro začínající podnikatele je naštěstí nabízena kromě bank i nebankovními společnostmi, které mají ve svém portfoliu různé finanční produkty. Navíc jsou nebankovní společnosti známy svými benevolentnějšími podmínkami při poskytování úvěrů. Jejich úvěry pro živnostníky jsou poměrně výhodné a jejich získání je snadné, takže máte šanci i vy.

rychlá nebankovní půjčka pro každého

Půjčka pro začínající podnikatele – pro koho je určena

Půjčka je vhodným řešením pro začínající podnikatele (fyzické osoby, právnické osoby) či pro malé podnikatele, kteří již začali podnikat. V mnoha případech se stává, že si nový a ještě ne příliš zkušený podnikatel špatně sestavil svůj počáteční rozpočet a náklady jsou najednou vyšší, než předpokládal. Podnikatel potřebuje koupit nový stroj či jiné zařízení, ale nemá z čeho čerpat. I zde může být půjčka pro začínající podnikatele vhodnou alternativou.

půjčky bez registru a příjmu ihned

Z jakých půjček si mohou začínající podnikatelé vybrat?

Potenciální klient má poměrně široké spektrum možností, jak si vybrat ideální produkt pro začátek svého podnikání. Společnosti své produkty individuálně přizpůsobují a klienti tak mají stále lepší podmínky pro začátek svého podnikání.

půjčky na op

Mezi půjčky určené podnikatelům můžeme zařadit kreditní karty či kontokorentní úvěr, další možností je revolvingový úvěr, který pomáhá financovat provozní potřeby. Výplata peněz probíhá formou měsíčního limitu. Půjčky jsou také rozšířeny o účelový úvěr, který je většinou poskytován na investiční činnost firmy. Mimo půjček můžete využít i podpory z fondů Evropské unie.

Půjčky pro začínající podnikatele a její výhody:

  • Půjčit si můžete až několik miliónů korun
  • Většinou lze peníze použít na cokoliv
  • Obvykle nemusíte dokládat podnikatelský plán
  • Slouží pro začínající podnikatele

Půjčky pro začínající podnikatele a její nevýhody:

  • Částka je poskytována podle bonity žadatele
  • Při vyšších částkách je často požadováno ručení majetkem
  • Neúčelové úvěry jsou spojené s vyšší úrokovou sazbou

Půjčka pro začínající podnikatele je velmi rozšířeným a oblíbeným produktem. Pečlivě však zvažte společnost i zvolený produkt a věnujte výběru dostatek času. Není na škodu si nechat poradit od kompetentních osob jednotlivých společností nebo nezávislých finančních poradců. Váš výběr vám může ušetřit nemalé částky peněz.

půjčky bez registru a doložení příjmu

Kdo poskytuje půjčky pro začínající podnikatele?

Půjčky pro začínající podnikatele mohou poskytovat banky i nebankovní společnosti. V současné době je výběr poměrně široký, proto si skutečně můžete vybrat „půjčku na míru vašim potřebám“.

A kdo takové půjčky například nabízí?

Česká spořitelna

Česká spořitelna nabízí úvěr Investiční úvěr 5 Plus s garancí Evropského investičního fondu. Je určen pro ty klienty, kteří ještě neuzavřeli ani jedno dvanáctiměsíční účetní období a zároveň nepodnikají v oblasti zemědělství či nezaměstnávají více než 100 zaměstnanců. Můžete získat až 5 miliónů se splatností od 3 do 10 let. O poskytnutí úvěru rozhoduje schopnost splácet, která se posuzuje podle projekce finančních toků, zajištění a podle podnikatelského záměru. Místo podnikatelského záměru je možné použít i strukturovanou tabulku.

nebankovní půjčky online

Pro začínající podnikatele je určen také investiční a provozní úvěr. Jeden klient si může vzít maximálně 2 úvěry do celkové částky 250 tisíc euro. Splatnost je od 1 roku do 5 let.

Acema Credit

Acema Credit je nebankovní společnost nabízející různé typy půjček s velmi solidními podmínkami. Navíc celý proces schvalování a vyřizování půjčky je rychlý a jednoduchý. Acema Credit funguje na našem trhu již od roku 1995, takže se jedná o prověřenou a zavedenou společnost. Pro podnikatele nabízí úvěr ve výši 100 000 až 10 000 000 Kč. Je určená pro všechny podnikatele i živnostníky. Řeší i mimořádné situace v podnikání, rychle a dostupně. Bez nutnosti ručit nemovitostí, peníze můžete mít dokonce již na první schůzce.

Chci získat půjčku

půjčka pro začínající podnikatele je velmi rozšířeným a oblíbeným produktem. Pečlivě však zvažte společnost i zvolený produkt a věnujte výběru dostatek času. Pokud chcete začít podnikat a nechcete čekat několik let, než našetříte dostatek peněz, je tato půjčka ideálním řešením, jak si své plány nebo sny splnit co nejdříve. Konečně budete svým vlastním pánem a budete moci uskutečnit to, co jste si již dlouho přáli.