Půjčka pro OSVČ

Podnikatelská činnost patří mezi oblasti, které člověku nabízejí mnoho příležitostí, zkušeností a také zkoušek. Nezávisle na tom, jakému oboru se podnikatel věnuje, tak vždy potřebuje finanční prostředky. Peníze jsou nutné nejenom pro začátek podnikání, ale také k jeho udržení a rozvoji. Pokud podnikatel nemá dostatek peněžních zdrojů, může finance získat za pomoci půjčky pro OSVČ. Za jakých podmínek vám bude půjčka pro OSVČ schválena a co k tomu potřebujete, to vám představí tento článek.

Půjčka pro OSVČ od banky nebo nebankovní společnosti?

Půjčky pro osoby samostatně výdělečně činné jsou zajímavým produktem pro všechny poskytovatele půjček. Z toho důvodu jistě nikoho nepřekvapí, že v nabídce je široká škála produktů jak od nebankovních společností, tak od samotných bankovních institucí. Osobě samostatně výdělečně činné v podstatě nezáleží na tom, od koho půjčku pro OSVČ dostane. Mnohem důležitější jsou podmínky, za kterých lze půjčku získat a celkové náklady, které s půjčkou souvisejí.

peníze před výplatou

Proto vám přinášíme tři důležité body, na co se při výběru zaměřit.

1. Zjistěte, kdy můžete žádat o půjčku

Podmínky poskytovatelů půjček se výrazně liší. Některé firmy nebo banky vyžadují, aby žadatel již nějakou dobu podnikal a měl odevzdané daňové přiznání, nejlépe s kladným hospodářským výsledkem.

2. S ručitelem nebo bez ručitele

Dalším důležitým faktorem je možnost získání půjčky pro OSVČ bez ručitele nebo ručení nemovitostí. V dnešní době totiž nenajdete mnoho lidí, kteří by byli ochotni ručit za vaše dluhy. A pokud je vyžadováno ručení nemovitostí, šance většiny podnikatelů se také výrazně snižují. Málokdo je ochotný riskovat ztrátu nemovitosti v případě, že by se dostal do platební neschopnosti.

pujcka ihned na ucet bez prijmu

3. Výše úrokové sazby a poplatky

Při výběru poskytovatele půjčky se zaměřte i na výši úrokové sazby, která se může velmi lišit a přitom významně ovlivňuje výhodnost půjčky. Nejinak tomu je u poplatků, u kterých mějte na zřeteli, že existují nabídky, jenž poplatky nevyžadují nebo jsou pouze minimální.

Vybrané tipy na půjčky pro OSVČ

Vybrali jsme pro vás několik firem, které nabízejí různé půjčky pro podnikatele. Vzhledem k tomu, že trh s půjčkami se neustále mění a reaguje na aktuální ekonomickou situaci, podrobnější informace o nejnovějších podmínkách půjček najdete na webových stránkách uvedených poskytovatelů půjček pro OSVČ.

Andělská půjčka pro OSVČ

Andělskou půjčku pro OSVČ využijete zřejmě v případě, když budete potřebovat urgentně splatit menší dluh vašemu obchodnímu partnerovi. Získat totiž můžete až 10 000 Kč, což je částka, která se hodí spíše na běžné výdaje, než na větší investice a rozvoj. Na druhou stranu může být tato půjčka pro OSVČ, v případě splnění všech vyžadovaných povinností, schválena již do 30 minut! Poskytovatelem Andělské půjčky pro OSVČ je společnost MONEY SERVICE GROUP.

půjčky ihned

GE Money Expres Business

Podnikatelský úvěr Expres Business od GE Money již nabízí opravdovou příležitost pro odvážné podnikatele, jelikož můžete dosáhnout až na částku 2 500 000 Kč. Vzhledem k uvedené částce, kterou můžete získat, jsou logické náročnější podmínky vedoucí k získání této půjčky. Budete potřebovat potvrzení o bezdlužnosti jak ve vztahu k Finančnímu úřadu, tak Správě sociálního zabezpečení. GE Money vyžaduje garanci prostřednictvím blankosměnky, ale přesné podmínky se dozvíte přímo na pobočce (pozn.: blankosměnka je směna, která nemá určité části vyplněné. Obvykle zůstává prázdná kolonka částky a data splatnosti, navíc neúplnost údajů může být pouze dočasná).

Půjčka pro OSVČ bez ručitele od Home Credit

Třetí alternativou půjčky pro OSVČ je půjčka od Home Credit, kterou můžete získat bez ručitele za jakýmkoliv účelem. Její výše se pohybuje od 10 000 Kč do 150 000 Kč a je bez poplatku! Každý podnikatel také nepochybně ocení fakt, že může půjčku předčasně splatit.

Získat půjčku >>

Vyplatí se půjčka pro OSVČ?

Půjčky pro osoby samostatně výdělečně činné nebo také půjčka pro podnikatele se nijak neliší od jiných půjček. Samozřejmě je u nich potřeba počítat s tím, že za tyto peněžní zdroje budete muset poskytovateli zaplatit, ať již ve formě úroků nebo v některých případech souvisejících poplatků. Na druhou stranu tak můžete získat finanční prostředky, které vám zachrání podnikání nebo umožní takový růst firmy, že se stanete velmi úspěšnými.

půjčky bez potvrzení příjmu

Při rozhodování je důležité dobře zvážit, jaká je vaše situace na podnikatelském trhu a zda budete schopni půjčku splatit s veškerým příslušenstvím. Pokud jste si odpověděli „ano“, tak si zkuste ještě jednou přečíst naše rady a určitě si dobře vyberete!