Operativní leasing Hyundai

Pokud jste doposud neuvažovali o koupi nového vozu, ale auto potřebujete, připravte se na velmi zajímavou nabídku jeho dlouhodobého pronájmu. S možností operativního leasingu pro fyzické osoby se jako první na trhu představila mladoboleslavská automobilka a do těsného závěsu se postavily modely korejské firmy Hyundai.

Což jinými slovy znamená, že operativní leasing Hyundai umožňuje za výhodných podmínek užívat jakýkoliv automobil z celého firemního portfolia. Samozřejmě za předpokladu, že produkce automobilové společnosti Hyundai se vám alespoň trochu zamlouvá. S novým automobilem navíc získáte i množství doplňkových služeb.

AKCE – půjčka ihned

Jak vypadá operativní leasing Hyundai

České zastoupení firmy dalo svému novému produktu název Hyundai Tarif a zpřístupnilo tak pronájem svých vozů pro ryze soukromé účely.

Smlouvu můžete uzavřít na 24, 36 nebo 48 měsíců. Tak získáte za pevnou a neměnnou měsíční platbu nový vůz, který se po uplynutí doby pronájmu nestane vaším majetkem, ale vrátíte jej zpět prodejci. Ale můžete si vybrat další automobil a znovu si jej pronajmout.

Možná se vám na první pohled nebude líbit ta podmínka operativního leasingu, kdy po ukončení smlouvy musíte automobil vracet. Zkuste se ale na celou věc podívat jinak. Když si i na splátky koupíte nový vůz, ihned začne ztrácet svou hodnotu. A po letech klasického leasingu si buď necháte „ojetinu“ nebo se budete snažit najít nějakého kupce.

U operativního leasingu se starost o následný prodej vozu přesouvá na společnost Huyndai. A navíc si k pronájmu připočtěte mnoho výhod, které produkt provázejí.

Přednosti produktu

Automobilka Hyundai nastavila svůj operativní leasing takovým způsobem, abyste si současně s novým vozem užili i příjemných doplňkových služeb.

Co zahrnuje měsíční splátka

 • Nulová akontace. Pronájem nového vozu si zařídíte bez jakékoliv hotovosti.
 • Pojištění zdarma. O povinné ručení se vůbec nemusíte starat, u automobilu jsou navíc připojištěna skla.
 • Celoevropské havarijní pojištění s 5% spoluúčastí, minimálně 5000 Kč. Automobil je pojištěn i proti krádeži.
 • Žádné starosti. S pronájmem máte nejen v ČR, ale i v celé Evropě bezplatně sjednánu asistenční službu Hyundai asistence.
 • Náhradní vozidlo. Při poruše nebo u garanční opravy získáváte po celou dobu k užívání náhradní automobil zdarma díky programu Permanentní mobilita.
 • Kompletní servis. Nemusíte se starat o roční garanční prohlídky, neřešíte běžné opotřebení vozu a nepředvídatelné opravy. V případě potřeby pouze navštívíte autorizovaný servis Hyundai.
 • Výměna pneu. V rámci leasingu je zdarma zajištěna výměna letních a zimních pneumatik včetně veškerých prací a uskladnění.
 • Bez administrativy. Veškeré papírování spojené s předáním a provozem automobilu leží na bedrech společnosti.
 • online půčka

Celkové výhody

 • Stálá záruka. Po celou dobu trvání pronájmu se na vůz vztahuje záruční doba.
 • Obnova vozového parku. Při využití operativního leasingu máte možnost mít každé 2 roky nový vůz.
 • Bezstarostný provoz. Během užívání automobilu řešíte pouze pohonné hmoty a cíl cesty.
 • půjčka pro matky na mateřské

Nevýhody leasingu

V závislosti na trvání nájemní smlouvy je nastaven povolený kilometrový dojezd. Ten u dvouletého nájmu činí 40 000 km, u tříletého 60 000 km a u čtyřletého 80 000 km. Toto opatření může být pro někoho nevýhodné.

Při operativním leasingu Hyundai počítejte s tím, že vůz smí řídit pouze nájemce a rodinní příslušníci. A poslední omezení spočívá v přidělené registrační značce, která odpovídá místu prodeje.

Pokud se vám tyto nevýhody nezamlouvají, je tu řešení, jak se z nich „vyvázat“ – individuální smlouva.

Individuální smlouva Hyundai

V rámci operativního leasingu Hyundai můžete využít další jeho přednost, kterou je individuální smlouva. Když se rozhodnete pro její sjednání, volíte si sami výbavu a motor vozu, určujete si počet najetých kilometrů a je úplně jedno, kdo si sedne za volant. Navíc obdržíte registrační označení podle místa vašeho trvalého pobytu i přes to, že přihlášení a odhlášení automobilu provede prodejce Huyndai. Po ukončení pronájmu vozu se samozřejmě nestaráte o jeho prodej, ten je v režii firmy.

NEPROPÁSNĚTE – půjčka bez registru

Pro koho je určen operativní leasing Huyndai Trend

Veškerých výhod produktu si užijete, pokud máte zaměstnání a nejste ve zkušební nebo výpovědní lhůtě. Zažádat o leasing si mohou i osoby samostatně výdělečně činné.

Jak získat operativní leasing

Pokud vás pronájem zaujal, vyberte si nejprve jakýkoliv z momentálně dostupných vozů značky Hyundai. Potom pomocí aplikace na webu firmy najděte nejbližšího autorizovaného prodejce. Toho zkontaktujete odesláním krátkého formuláře, který je umístěn na stránkách společnosti. O dalších krocích se dozvíte z následného telefonátu.

pujcky online

Operativní leasing Hyundai – nový vůz s úplným servisem

Pokud se vám líbí produkce automobilové firmy Hyundai, a toužíte po novém vozu, ale nechcete za něj zaplatit několik set tisíc korun, můžete vyzkoušet pronájem nového vozu. Nejenže nebudete skládat žádnou akontaci, ale ještě získáte zdarma velmi příjemné doplňující služby. Vaše cesta k automobilu vede přes operativní leasing Hyundai Tarif.

V pevné měsíční platbě za vůz je obsaženo celoevropské havarijní pojištění, povinné ručení, asistenční služby, pneuservis a v případě potřeby i náhradní vozidlo. Navíc máte možnost pravidelně vyměňovat starý automobil za nový. Využitím operativního leasingu Hyundai neřešíte žádné problémy s vozem, pouze si ho vyberete, doplníte pohonné hmoty a jezdíte.