Nebankovní půjčka bez doložení příjmu

Již dávno není pravda, že kvůli půjčce musíte nutně navštívit pobočku banky s potvrzením o vašem příjmu. Pokud ale na bankovním úvěru trváte, tak si opravdu připravte údaje o svém zaměstnání či podnikání a nejen to. Bankovní úředník se bude zajímat i o vaši platební historii a ještě si založíte u příslušné bankovní instituce nový účet.

Dnešní úvěrový trh naštěstí nabízí i jiné varianty. Podstatně jednodušším řešením vašich finančních potřeb je nebankovní půjčka bez doložení příjmu. Společnosti nabízející tento produkt velmi dobře vědí, že přestože klient nechce uvádět údaje o svém zaměstnání nebo je začínající podnikatel, klidně se může stát řádně splácejícím dlužníkem, a proto těmto lidem vycházejí vstříc touto půjčkou, na kterou se v dnešním článku podrobně podíváme.

Jak vypadá půjčka bez doložení příjmu

Zásadní otázka spojená s tímto produktem se týká výše částky, kterou si budete moci půjčit. Je jasné, že úvěrové společnosti mají eminentní zájem dostat své peníze zpět, a proto upřednostňují spolehlivé klienty.

Když tedy budou u úvěru nastaveny benevolentnější podmínky co do prověřování bonity, tak nemůžete čekat, že vám takto někdo půjčí sta tisíce. I když je pravdou, že lze najít spolehlivé poskytovatele s limitem půjčky nad 100 000 Kč bez dokladování příjmu, ale to je opravdu výjimka.

Výhody půjčky

Valná většina nebankovních institucí se stále snaží upravovat parametry svých úvěrů, aby si případný žadatel užil i výhod s produktem spojených.

  • Dostupnost. Mnohé společnosti po vás nejenže nebudou vyžadovat údaje o zaměstnání, ale ani nenahlédnou do registru dlužníků. Takové úvěry jsou dosažitelné prakticky pro kohokoliv.
  • Rychlost. Když zvolíte menší krátkodobou půjčku, máte peníze za pár minut na účtu. Při větších částkách zpravidla do 24 hodin.
  • Z domova. Žádná z věřitelských firem vás nebude nutit při sjednávání půjčky opouštět pokoj, ve kterém sedíte u počítače či telefonu.
  • Bez ručitele. Ani při vyšší půjčené částce nemusíte přizvat k podpisu smlouvy další osobu.
  • Peníze na cokoliv. Nikdo nebude zkoumat, jak naložíte se získaným obnosem.
  • Transparentnost. Vždy před schválením půjčky nebo podpisem smlouvy vám budou jasné všechny podmínky a cena, kterou zaplatíte. Jakékoliv nejasnosti ochotně vysvětlí zaměstnanci firmy. Úvěrové smlouvy jsou velmi jednoduché bez odstavců psaných malým písmem či zavádějících nebo mnohoznačných vět.
  • Jednoduchý schvalovací proces. Žádná ze společností si nepotrpí na zbytečnou administrativu. Malé půjčky bývají schváleny úplně bez papírování, u větších úvěrů podepisujete krátkou smlouvu.

Vybraní prověření poskytovatelé

Možná se vám nechce pročítat všechny možné nabídky na internetu. V tom případě zkuste oslovit některou z níže uvedených firem, které fungují na trhu jako velmi spolehliví poskytovatelé půjček, u nichž nemusíte dokládat svůj příjem.

Ferratum Bank

Velmi známá společnost Ferratum Bank nabízí 500 až 10000 Kč na dobu od 5 do 45 dní. Když by vám stačily 3000 Kč půjčené na 1 měsíc, tak je od firmy dostanete úplně zdarma bez poplatků.

Samozřejmostí je, že nikdo nepožaduje potvrzení o příjmu a nenahlíží do registrů. K získání úvěru vám stačí věk 21 až 85 let, české státní občanství a bankovní účet.

Máte-li o půjčku Ferratum Bank zájem, vyplňte krátký formulář na webu firmy a odešlete jej. Obratem vám zavolá operátor a prověří údaje vepsané do žádosti. Ihned po schválení obdržíte peníze na účet.

Při opakovaném využití služeb Ferratum Bank jen pošlete SMS zprávu a peníze vám dorazí obratem, aniž by někdo volal.

Chci získat půjčku

Kredito24

Doslova expresním způsobem můžete získat od společnosti Kredito24 částku 1000 až 15 000 Kč s tím, že vše vrátíte do 30 dnů. Jako noví klienti máte nastaven úvěrový limit na 5000 Kč.

Schvalovací proces začíná vyplněním krátké žádosti na stránkách společnosti. Poté samovolný automatický systém schválí půjčku. Jakmile převedete 1 Kč z vašeho bankovního účtu kvůli jeho ověření, okamžitě dostanete peníze, přičemž vše proběhne do 10 minut.

Společnost Kredito24 vyžaduje pouhou plnoletost, státní občanství a bankovní účet.

Chci získat půjčku

SMART půjčka

Od 5000 do 50 000 Kč vám půjčí česká společnost JET Money s.r.o. prostřednictvím SMART půjčky. Peníze budete vracet v pravidelných splátkách po dobu 8 až 13 měsíců.

Velmi jednoduchý způsob získání zajímavého úvěru začíná vyplněním krátké nezávazné žádosti na webu společnosti. Jakmile ji odešlete, zkontaktuje vás pracovník firmy, se kterým se dohodnete na podrobnostech k půjčce. Ihned po schválení vám bude doručena hotovost až domů.

půjčka ještě dnes

Ke sjednání SMART půjčky předkládáte dva průkazy totožnosti. Nikdo se nebude zajímat o vaši platební historii a příjmy, peníze jsou poskytovány bez ručitele a na cokoliv.

Home Credit

Mnoha spokojenými klienty prověřená a na českém trhu dobře zavedená společnost Home Credit vám nabízí půjčku ve výši 10000 až 150 000 Kč, kterou splácíte od 12 do 84 měsíců při RPSN od 13,92%.

První krok potřebný k získání úvěru spočívá ve vyplnění žádosti na webu firmy nebo v zavolání na zákaznickou linku. Ihned poté zavolá úvěrový specialista společnosti, aby s vámi probral podmínky půjčky. Jakmile se dohodnete, je vám zaslána smlouva, kterou podepíšete a poukážete zpět. Po její kontrole obdržíte peníze na účet nebo si vyzvednete hotovost na poště.

Pokud budete poctivě dodržovat splátkový kalendář, firma vám vrátí až 21 splátek.

Společnost požaduje po klientech dva průkazy totožnosti. Ačkoliv do žádosti vepisujete příjem, nemusíte jej dokladovat. Nebudete potřebovat ručitele a nikoho nezajímá, jak naložíte se získaným obnosem.

Chci získat půjčku

Půjčka bez doložení příjmu aneb rychlé peníze

Když máte zájem o úvěr s rychlým schvalovacím procesem oproštěným od zdlouhavého papírování a prověřování, je pro vás připravena nebankovní půjčka bez doložení příjmu nejen od firem Home Credit, Ferratum Bank, JET Money s.r.o. a Kredito24, ale pravdou je, že u těchto společností nešlápnete vedle. Věříme, že vám náš článek pomohl se v problematice půjček bez příjmu zorientovat, a že si vyberete tu nejvhodnější půjčku právě pro vás.