Půjčka bez nahlížení do registru

Ať už z jakéhokoliv důvodu potřebujete peníze, tak jejich získání není v dnešní době až tak složité. Odmítáte-li obcházet příbuzenstvo s poníženým výrazem v obličeji, obraťte svou pozornost na instituce, které se zabývají půjčováním peněz.

Na internetu najdete nepřeberné množství úvěrů lišících se od sebe velikostí půjčené částky a podmínkami. Pokud byste ovšem měli absolvovat složitý schvalovací proces spojený se sháněním několika dokumentů, telefonováním a obcházením poboček dané instituce, tak je něco špatně a asi jste nezvolili ten správný finanční produkt.

Naštěstí existuje mnoho společností poskytujících peníze velmi jednoduchým způsobem. Jako příklad může posloužit půjčka bez nahlížení do registru, která vám kromě peněz přinese vysoký komfort při sjednávání, bezpečnost, spolehlivost a ještě se může stát tou pravou, když víte o své ne úplně čisté platební historii, tzn. máte-li záznam v registru.

Kdo nabízí půjčku bez registru

Uvažujete-li v souvislosti s tímto produktem o návštěvě nějaké banky, klidně si ušetřete cestu. Bankovní úředníci by vás totiž důkladně proklepli a došlo by i na překontrolování platební historie.

půjčka hned na účet

Ale je tady nebankovní sektor, kde s největší pravděpodobností uspějete. Dokonce lze nalézt i velmi známé věřitelské firmy, u kterých si můžete požádat i o částku v řádech desetitisíců, a přesto zůstanou registry nedotčeny.

Výhody produktu

Již název půjčky prozrazuje významnou přednost, která ovšem není jediná.

  • Z domova. Zmíněný úvěr si celý sjednáte, aniž byste opouštěli místnost s počítačem nebo telefonem. Nikdo vás nebude nutit někam chodit, pokud u některých poskytovatelů nezvolíte variantu vybrání hotovosti na poště, což je ovšem čistě na vašem rozhodnutí.
  • Vysoká dostupnost. Mnohé věřitelské firmy nejenže nekontrolují registry dlužníků, ale nepožadují ani potvrzení o příjmu či výpis z rejstříku trestů.
  • Rychlost. Požadujete-li menší částku, dočkáte se ji za pár minut. U většího úvěru vám budou peníze zaslány zpravidla do 24 hodin.
  • pujcky bez registru ihned
  • Transparentnost. Všechny podmínky online půjčky vám budou známy ještě před jejím schválením. Když by vám náhodou něco nebylo úplně jasné, využijte k dotazům zákaznickou linku.
  • Jednoduchost. Celý schvalovací proces je oproštěn od zbytečné administrativy a papírování. Zpravidla budete podepisovat jednu jasnou smlouvu.
  • Bez ručení. I když věřitelé poskytují částky přesahující 100 000 Kč, nevyžadují účast další osoby.
  • Na cokoliv. Nikdo se nebude ptát na způsob využití zapůjčeného obnosu.
  • 1. půjčka zdarma. Někteří poskytovatelé menších úvěrů vám nabídnou coby novým klientům půjčku úplně zdarma, jejímž využitím se vůbec k ničemu nezavazujete.

Vybrané věřitelské firmy

Nechcete-li z jakéhokoliv důvodu pročítat nabídky na internetu, zkuste oslovit některou z prověřených společností, které uvádíme.

Creditsor

Když vyzkoušíte systém Creditsor firmy Leadsor, obdržíte sice pouhých 500 až 4500 Kč, ale budete mít téměř stoprocentní jistotu, že na úvěr dosáhnete. Produkt Creditsor se totiž stal podle nezávislého srovnávače CoolPůjčky.cz a finančního magazínu FinanceChytře nejschvalovanějším úvěrem českého finančního trhu.

Vše funguje velice jednoduše. Nejprve vyplníte krátkou žádost na stránkách Creditsor. Do ní uvedete podmínky úvěru, které by vám vyhovovaly. Systém pak pro vás vyhledá vhodnou půjčku mezi důvěryhodnými poskytovateli, se kterými spolupracuje. Následně pak dojde k jejímu schválení a k odeslání peněz.

Máte-li o půjčku Creditsor zájem, stačí vám být ve věku od 18 do 65 let a vlastnit bankovní účet.

Chci získat půjčku

pujcka 300000

Zaplo

1000 až 15 000 Kč na dobu od 7 do 30 dnů vám poskytne známá společnost Zaplo Finace. Ovšem neuvěřitelných 8000 Kč získáte coby noví klienti úplně zdarma bez poplatků. Firma tak záměrně nechává nové žadatele testovat kvalitu svých služeb.

online půjčky bez registru

Půjčku Zaplo si sjednáte, když vyplníte úvěrový formulář na webu firmy a odešlete jej. Poté zaplatíte 1 Kč ze svého bankovního účtu kvůli jeho ověření a do speciální firemní aplikace nahrajete kopii OP. Po několika minutách systém firmy úvěr schválí a odešle peníze.

Společnost Zaplo Finance po klientech vyžaduje pouze plnoletost, platný OP a bankovní účet.

Chci získat půjčku

Provident

V letech 2012 a 2013 získala britská společnost Provident 1. místo coby nejetičtější poskytovatel nebankovních půjček. A připravila si pro vás částku začínající na 4000 Kč a s limitem 80 000 Kč, přičemž vše splácíte 45, 60 nebo 100 týdnů.

Celé sjednání půjčky je jednoduché. Jakmile vyplníte úvěrový formulář nebo zavoláte na zákaznickou linku, ozve se zástupce společnosti, se kterým se domluvíte na návštěvě kurýra u vás doma. S ním potom proberete podmínky úvěru a při podpisu smlouvy vám bude předána hotovost. Když požadujete peníze na účet, společnost je zašle do 13 dnů.

Úvěr od Providentu bude váš, pokud se prokážete platným OP a máte-li nějaký příjem, který ale nebudete muset dokladovat.

Chci získat půjčku

Home Credit

Prostřednictvím známé a na českém trhu zavedené společnosti Home Credit získáte 10 000 až 150 000 Kč se splácením od 12 do 84 měsíců.

Po odeslání vyplněné žádosti nebo po zavolání na zákaznickou linku budete kontaktováni operátorem firmy kvůli dojednání podmínek úvěru. K hovoru s ním si připravte dva průkazy totožnosti. Počítejte s dotazem týkajícím se výše příjmů, ale dokladovat jej nebudete. Po rozhovoru vám společnost odešle smlouvu, kterou podepíšete a poukážete zpět. Obratem obdržíte požadovanou částku na účet, případně vám pošťák přinese složenku.

Pokud budete řádně plnit splátkový kalendář, firma vám vrátí až 21 splátek.

Chci získat půjčku

Půjčka bez nahlížení do registru aneb škraloup v platební historii nevadí

Negativní záznam v registru dlužníků můžete získat velmi snadno. Naštěstí v dnešní době si i přes tento záznam můžete vyjednat úvěr solidních parametrů. Půjčka bez nahlížení do registru je pro každého, kdo by nezískal půjčku v bance a kdo potřebuje rychle řešit nepříznivou finanční situaci. Věříme, že vám náš článek pomohl, jak a kde tuto půjčku získat, a pokud se pro ni rozhodnete, přejeme vám, ať díky ní rychle vyřešíte svou finanční tíseň.