Půjčka se zástavou nemovitosti

Sháníte-li výhodnou půjčku, na finančním trhu s půjčkami určitě uspějete. Stačí si totiž otevřít internet a vyhrne se na vás takové množství nabídek, že nebudete vědět, jakou zvolit.

Dokonce není problém najít vhodný finanční produkt, když potřebujete vyšší částku, než je obvyklé. Vlastníte-li dům, byt, garáž či nebytové prostory, otevírají se vám netušené možnosti v podobě řešení, kterým je půjčka se zástavou nemovitosti. A ještě se kromě požadované částky dočkáte výhodných podmínek včetně nízkých úroků. Pojďme si nyní tuto půjčku přiblížit a podívat se na všechny zásadní informace, které potřebujete znát.

rychlá půjčka bez potvrzení příjmu

Kde najít výhodnou půjčku oproti zástavě

Všechny bankovní instituce mají u svých půjček nastaven požadavek absolvovat schvalovací proces. A je úplně jedno, zda jde o běžný úvěr nebo úvěr ručený nemovitostí.

Když se chcete vyhnout mnohdy složité byrokracii, soustřeďte svou pozornost na nebankovní sféru. V ní se vyskytuje dost prověřených věřitelských firem, které nabídnou oproti zástavě úvěr přesně podle vašich požadavků. Než ovšem oslovíte vybraný subjekt, vyplatí se pročíst podmínky několika nabídek nebo alespoň náš dnešní článek.

pujcka nebankovni

Jak vypadá půjčka s ručením nemovitostí

Vzhledem k tomu, že nabízíte nemovitý majetek, firma se k vám bude chovat způsobem „něco za něco“. To znamená, že se pohodlnou cestou dostanete k částkám v řádech milionů. Přitom je úplně jedno, zda předmět zástavy vlastníte vy jako dlužník nebo někdo z rodiny či příbuzný.

Co potřebujete ke sjednání úvěru

Každý schvalovací proces začíná žádostí, která bývá velmi jednoduchá. Po jejím vyplnění se vám ozve některý ze zaměstnanců firmy kvůli podmínkám a možnostem poskytované půjčky. Současně si připravte dva doklady totožnosti, aktuální list vlastnictví, nabývací titul a souhlas manžela nebo manželky podložený OP. Nic nezkazíte několika fotografiemi interiéru a exteriéru předmětu zástavy.

rychlá půjčka ihned

Překážku nepředstavuje ani exekuce na nemovitosti. V tom případě vás zkontaktuje finanční specialista firmy, se kterým se poradíte o dalším postupu, protože každý exekuční případ je jiný.

Zastavením nemovitosti neriskujete

Mylná je představa, že ručíte-li nemovitostí, přijdete o ni. Když budete řádně hradit úvěr, nemáte se čeho obávat.

Logické ale je, že pokud nebudete splácet jakoukoliv půjčku, věřitel začne vymáhat pohledávku a s největší pravděpodobností se obrátí na exekutora, který tak či tak vaši nemovitost zaplombuje. Výsledek pak bude prakticky stejný, ať ručíte nebo ne, protože u každé nesplácené půjčky můžete o nemovitý majetek přijít. Zástavou pouze určíte pořadí, ve kterém by mohl věřitel vyžadovat náhradu za poskytnuté peníze.

Ale na druhou stranu platí, že ručení nemovitostí vám vždy přinese lepší a výhodnější úvěr.

Výhody produktu

Půjčka se zástavou je svým způsobem specifický produkt se zajímavými parametry.

  • Snadná dostupnost. Většinu nebankovních společností nebude zajímat váš příjem ani registry dlužníků. Se zástavou v podobě nemovitostí máte k úvěru doslova dveře otevřené.
  • Rychlost. Schvalovací proces bývá velmi jednoduchý a jakkoliv velikou částku získáte zpravidla do 3 dnů na účet.
  • Výhodné podmínky. Když poskytujete nemovitost, vždy se dočkáte podstatně lepších parametrů oproti nezajištěným půjčkám.
  • Vysoká částka. Půjčit si můžete v závislosti na kvalitě zástavy až 5000000 Kč.
  • Sjednání online. Ačkoliv se to nezdá, ale i tento produkt si zařídíte v pohodlí domova s tím, že všechny potřebné kroky za vás vykonají zaměstnanci firmy.

Solidní poskytovatelé

Prohledávání internetu a pročítání nabídek může být časově náročná činnost. Udělali jsme to za vás a nabízíme vám několik tipů na vybrané společnosti, které můžete s požadavkem na půjčku oslovit.

HFS s.r.o.

Od 60 000 do 2 000 000 Kč si půjčíte od společnosti HFS s.r.o. a úvěr můžete splácet až 96 měsíců při RPSN od 20%.

na rekonstrukci půjčka

Když máte zájem, zavolejte na telefonní čísla uvedena na webu společnosti. Během hovoru vyplníte s operátorem základní dotazník, který bude individuálně posouzen. Do 30 minut vám zaměstnanci firmy sdělí další postup pro získání peněz.

Společnost HFS s.r.o. bude vyžadovat 2 průkazy totožnosti, výpis z katastru nemovitostí a doklady o příjmu, kam patří pracovní smlouva, výpis z bankovního konta a 2 výplatní pásky. Podnikatelé předkládají živnostenský list a daňové přiznání, senioři důchodový výměr.

Jelikož jsou veškeré žádosti posuzovány zvlášť, proto v některých případech dochází ještě týž den ke kompletnímu vyřízení půjčky a k zaslání peněz.

Vitacredit

Česká firma Vitacredit vám až na 15 let poskytne částku od 50 000 do 1880 000 Kč. Věřitel nekontroluje registry dlužníků, nepožaduje potvrzení o příjmu, neřeší exekuci a nikdo nezkoumá, jak naložíte s obdrženým obnosem. Půjčku Vitacredit zajistíte nemovitostí v osobním vlastnictví nebo ve vlastnictví třetí osoby.

Celý schvalovací proces začíná vyplněním žádosti na webu firmy. Poté vyčkáte na její vyhodnocení. Jakmile se tak stane, zkontaktuje vás zákaznické centrum kvůli dohodě o uzavření smlouvy. Ihned po jejím podpisu dostanete peníze na účet.

K získání půjčky Vitacredit potřebujete doklady k nemovitosti, bankovní účet, věk 18 až 75 let a trvalý pobyt na území ČR.

Chci získat půjčku

Acema Credit

V roce 2014 pořádalo Evropské sdružení pro podporu práv spotřebitelů UMBRELLA srovnávací test nebankovních produktů a vítězem se stala společnost Acema Credit. U ní si oproti zástavě můžete půjčit od 100 000 do 5 000000 Kč se splatností 1 rok až 20 let, přičemž firma vám garantuje nejvýhodnější úvěr na trhu s úrokem od 6,4% p.a.

finanční půjčky

O půjčku si zažádáte pomocí nezávazného formuláře na stránkách společnosti nebo zavoláním na zákaznickou linku. Následně se dohodnete s operátorem na podmínkách a současně vám budou sděleny další informace. Do 48 hodin obdržíte předběžný souhlas a v následujícím dnu dojde k ověření dokumentů a k převedení peněz na váš účet.

Pro úspěšné schválení úvěru si připravte 2 průkazy totožnosti, výpis z katastru nemovitostí a nabývací listinu. Současně musíte být plnoletí a vlastnit bankovní účet.Nikdo po vás nebude požadovat údaje o příjmu nebo čistou platební historii.

Chci získat půjčku

Půjčka se zástavou nemovitosti – závěr

Velkou finanční částku vám zajistí půjčka se zástavou nemovitosti, ze které nemusíte mít žádné obavy, pokud ji plánujete řádně splácet. Takový úvěr se totiž vyznačuje příznivými podmínkami a nízkým úrokem. Doufáme, že vám náš článek pomohl při rozhodování, zda je pro vás tato půjčka tím pravým ořechovým.