Občas se objevují úvahy o tom, zda jsou Net Credit podvodníci a právě na toto téma se zaměřuje náš článek, ve kterém se dozvíte nejčastější důvody, proč k tvrzení o podvodu dochází, vysvětlíme zda tomu tak opravdu je, ukážeme názory klientů na tuto půjčku a v jaké výši a za jakých podmínek je nabízena.

3 nejčastější argumenty o tom, že by měla být Net Credit půjčka podvod a zda tomu tak opravdu je

Net Credit chce poslat peníze od každého žadatele o půjčku

Skutečnost, že v podmínkách poskytovatele Net Credit půjčky je požadavek na zaslání poplatku ve výši 1 Kč je neustálým předmětem spekulací nemalého počtu lidí, kteří za tím hledají podvodné jednání. Nejčastěji se v diskusích uvádí, že se tím Net Credit bezpracně obohacuje, anebo sbírá osobní informace o zájemcích o půjčku.

Pokud se na tyto argumenty podíváme rozumně, tak o obohacení nemůže být řeč, neboť jenom samotná administrativa spojená s evidencí a účtováním korunového poplatku je výrazně vyšší, než samotná částka. Co se týká sběru osobních údajů, tak ty žadatelé o půjčku dávají stejně k dispozici, protože nikdo neposkytne finanční prostředky anonymní osobě. Na úplný závěr považujeme za nutné konstatovat, že poplatek 1 Kč slouží k ověření, zda je bankovní účet vedený opravdu na jméno žadatele, což je nezbytná podmínka k získání půjčky nejenom u Net Credit, ale i mnoha dalších společností.

online půjčka ihned na účet

Půjčku Net Credit dostanete i v případě, že čerpáte další půjčku někde jinde, což je podezřelé

Určité podezření o férovosti vzbuzuje i nabídka požádat o půjčku navzdory tomu, že žadatel již čerpá finanční prostředky někde jinde, protože tuto možnost nabízí minimum poskytovatelů rychlých půjček, navíc u Net Credit není vyžadován ručitel a ani zástava nemovitosti. Zájemci o půjčku proto spekulují, zda se nejedná o nějakou falešnou podmínku, jak nalákat zákazníky a podfouknout je.

V této souvislosti musíme uvést, že o podvod se rozhodně nejedná, protože aby žadatel, který již někde jinde čerpá nějakou půjčku u Net Credit, uspěl, musí mít dostatečné příjmy, nesmí mít zápis v registru dlužníků a nesmí být se splátkami v prodlení, což jak jistě sami uznáte jsou podmínky, které potvrzují serióznost poskytovatele, jenž se tak kryje. Samotnou nabídku tedy lze považovat spíše za konkurenční výhodu a snahu nabídnout o něco více, než nabízejí ostatní.

První půjčka nemůže být zdarma

Akční nabídka na první půjčku zdarma vzbuzuje zaslouženou pozornost, ale současně je pro některé zájemce o půjčku podezřelým elementem, protože nemůžou pochopit, proč by někdo měl půjčovat úplně zdarma.

Odpověď na tento problém je velmi jednoduchá, neboť se jedná o chytrý marketingový tah, díky kterému si klienti můžou vyzkoušet, jak to u Net Credit funguje a současně se jedná o nabídku, jenž přiláká nové zájemce o výhodnou a rychlou půjčku. Takže jediné, na co je potřeba si dávat v souvislosti s půjčkou zdarma pozor, je dodržení všech podmínek, protože při jejich porušení akční nabídka na půjčku zdarma neplatí. Navíc si případní pochybovači o serióznosti nabídky Net Credit můžou sami zmapovat český trh s půjčkami, k čemuž jim můžou posloužit nejenom články na našem webu, ale samozřejmě i internetový vyhledávač a pokud to udělají, zjistí, že rozhodně nejde o jedinou nabídku na půjčku zdarma, ale v současné době se za podobných podmínek nabízejí ještě nejméně 2 půjčky zdarma.

rychlá online půjčka

Zkušenosti zákazníků s Net Credit

Miloslav, 29 let, Ostrava

Půjčku Net Credit jsem si vybral kvůli výhodným podmínkám, přičemž tou nejdůležitější bylo, že mi půjčili navzdory tomu, že jsem měl dluh ještě u banky. Vše proběhlo rychle a bez problémů, navíc půjčku jsem již splatil a brzy si požádám o novou, která již sice nebude zdarma, jako tomu bylo u první, ale zase obdržím větší objem finančních prostředků, což se mi bude rozhodně hodit.

Lenka, 46 let, Benešov

U Net Credit si půjčuji opakovaně, protože vše probíhá velmi rychle a hlavně bez nějakých problémů, což je pro mě důležité, neboť čas od času nevyjdu s výplatou a musím to řešit tímto způsobem. Za jedinou nevýhodu považuji, že si u nich nemůžu současně půjčit 2 půjčky a proto jsem se jednou, když jsem to potřebovala, musela obrátit jinam.

Josefína, 23 let, Humpolec

Dlouho jsem váhala, zda si u Net Credit vůbec půjčit, protože jsem z principu nechtěla posílat 1 Kč, ale nakonec jsem se kvůli ostatním dobrým podmínkám rozhoupala a nyní jsem za to ráda, protože vše proběhlo velmi rychle a bez komplikací. Dokonce jsem se dostala do problémů s termínem splatnosti, ale Net Credit mi vyšel vstříc a mohla jsem si splatnost prodloužit.

Martina, 56 let, Telč

Celý život jsem toužila po návštěvě Mexika a nedařilo se mi na ni ušetřit všechny peníze, proto jsem se rozhodla, že pokud mi bude něco chybět a objeví se cenově zajímavý zájezd, tak si půjčím. Když jsem na last minute do Mexika narazila, chyběly mi 4 000 Kč, které jsem si půjčila u Net Credit a do Mexika jsem odjela. Po návratu mi přišla výplata, ze které jsem půjčku splatila a protože se jednalo o první půjčku u Net Credit, nezaplatila jsem ani korunu navíc!

O jakou půjčku můžete o Net Credit požádat?

nebankovní půjčka je nabízena v rozmezí 1 000 Kč – 10 000 Kč, ovšem pokud o ni žádáte úplně poprvé, můžete si půjčit maximálně 4 500 Kč, ale zase zdarma, jestliže dodržíte termín splatnosti, jenž je 1 – 30 dnů.

Hlavní podmínky půjčky:

  • plnoletost
  • české občanství a trvalý pobyt v České republice
  • stálý příjem
  • mobilní telefon
  • bankovní účet
  • bez zápisu v registru dlužníků
  • žadatel nesmí být v exekuci nebo žádat o oddlužení
  • pouze 1 půjčka u Net Credit
  • je možné současně čerpat půjčku jinde
  • zaslání 1 Kč k ověření žadatele

Net Credit jsou podvodníci závěr

Jsme přesvědčeni o tom, že tvrzení Net Credit jsou podvodníci je nepravdivé a jejich online půjčka naopak patří k těm lepším, které můžete získat. Jestliže sdílíte náš názor, tak vám již nic nebrání v tom, abyste podali online žádost o půjčku.

Chci získat půjčku