Home Credit Premia karta

Home Credit Premia karta patří k oblíbeným platebním nástrojům a my se společně podíváme na to, proč tomu tak je. Dozvíte se její hlavní výhody, nevýhody, zkušenosti zákazníků s touto platební kartou a také kdo, kde a za jakých podmínek o ni může požádat. Prozradíme vám i oblíbenost jednotlivých forem využití Premia karty a vy si můžete sami porovnat, jak souhlasí s vašimi preferencemi.

Premia karta Home Credit se představuje

Premia kartu poskytuje známá nebankovní společnost Home Credit a jedná se o mezinárodní bezkontaktní platební kartu MasterCard, kterou lze využít k platbám v obchodech, na internetu nebo k výběrům hotovosti prostřednictvím bankomatů, přičemž karta umožňuje čerpat finanční prostředky do mínusu v rámci schváleného úvěrového rámce.

půjčky bez registru

Hlavní výhody Premia karty

 • Úvěrový rámec – každá Premia karta má schválené čerpání do mínusu, což znamená, že máte k dispozici neustálou možnost kdykoliv čerpat půjčku, přičemž její výše se odvíjí od bonity klienta.
 • Bezúčelovost – finanční prostředky je možné využít na cokoliv.
 • Vydání bez poplatku – za vydání karty neplatíte žádný poplatek.
 • Bezúročné období – každému klientovi jsou nastaveny individuální podmínky, ve kterých můžete získat až 51 dnů bez úroků, což znamená, že když v tomto termínu čerpání úvěru splatíte, neplatíte žádné úroky z půjčky!
 • Výrazné slevy – používání Premia karty přináší velmi zajímavou možnost získat slevu až 15% u jednotlivých obchodních partnerů při nákupu zboží nebo služeb. Jedná se např. o divadlo Kalich nebo optiku Eiffel Optic.
 • Prémiové konto – za každou platbu kartou získává zákazník speciální body, které se mu připisují na prémiové konto, přičemž vždy, když dosáhne 100 bodů, obdrží poštou slevovou poukázku 100 Kč, jenž může využít v partnerské síti 40 partnerů, jmenovat můžeme např. Baumax, Fotolab, Exim Tours a jiné.
 • Elektronický přehled o kartě zdarma – každý měsíc obdržíte elektronický výpis pohybů na Premia kartě.
 • Pojištění karty – kartu si můžete pojistit proti neschopnosti splácet, což se může hodit při nemoci, úrazu nebo ztrátě zaměstnání. Důležitá je i možnost pojištění proti její ztrátě a krádeži!
 • rychle pujcky

Nevýhody Premia karty

Jako jedinou nevýhodu musíme jmenovat riziko krádeže nebo ztráty, což se může stát u jakékoliv platební karty nebo peněz, ovšem to můžete eliminovat za pomoci jejího pojištění, jak jsme již uvedli ve výhodách.

Zkušenosti zákazníků

Adéla, 33 let, Hradec Králové

Premia kartu jsem si pořídila na zkoušku, protože mi ji doporučila kamarádka. Po několika měsících jsem za to moc ráda, protože mi umožňuje nakupovat se slevou a ještě získávám bonusy ve formě slevových šeků, které pak využiji k výhodným nákupům. Navíc když mi dojdou peníze, pokaždé můžu využít svůj úvěrový rámec, který zase splatím, když dostanu výplatu.

rychla pujcka bez registru

Ivan, 56 let, Nové Město nad Metují

S touto platební kartou jsem spokojený, přestože se mi nevyhnulo okradení a starosti s tím spojené. Naštěstí jsem ihned reagoval a kartu se podařilo zablokovat dříve, než došlo k jejímu zneužití, přičemž Home Credit mi poměrně rychle vystavila novou Premia kartu. Po této zkušenosti vím, že si musím dávat větší pozor a hlavně si dobře hlídat PIN, ale samotná karta je skvělý platební prostředek, díky kterému mám peníze kdykoliv k dispozici.

Markéta, 22 let, Karviná

S Premia kartou nemám žádný problém, vše funguje bezvadně, i když občas mám dojem, že nakupuji jen proto, abych využila slevu nebo získala body na Prémiové konto. Jenže nakupování je můj koníček, tak si za to vlastně můžu sama. Jediné, co by se mi u Premia karty více hodilo, je vyšší úvěrový rámec, ale bohužel výplatu mám pevně danou a zaměstnavatel mi nepřidá, takže s tím nemůžu nic dělat a musím se naučit hospodařit s tím, co mám k dispozici a co mi mzda a úvěrový limit Premia karty umožní.

půjčka ihned na účet

Kdo a za jakých podmínek můžete Premia kartu od Home Credit získat

 • plnoletost
 • způsobilost k právním úkonům
 • stálý příjem
 • bez zápisu v registru dlužníků (např. SOLUS)
 • bez ručitele
 • bez zástavy nemovitosti
 • k žádosti jsou potřeba 2 doklady totožnosti (např. občanský průkaz a řidičský průkaz)
 • údaje o zaměstnavateli, pokud je žadatel zaměstnaný
 • IČO a údaje o vlastní firmě, pokud zájemce podniká

Jak Premia kartu získat

 • vyplněním internetového formuláře, po jehož odeslání vám pracovníci Home Credit zavolají
 • odesláním žádosti ve Správci financí Home Credit, pokud k němu máte zřízený přístup

TOP žebříček oblíbenosti jak je Premia karta využívána

 1. Nákupy v kamenných prodejnách – karta je primárně určena k platbám v obchodech a na internetu, což podporují i možnosti různých slev a proto není divu, že nákupy v kamenných obchodech získaly v našem žebříčku první místo. Přesto očekáváme, že jejich první pozice bude čím dál více ohrožována internetovými nákupy, ale jestli zvítězí online nakupování nad fyzickým výběrem zboží, to ukážou až další roky.
 2. Výběr z bankomatu – je zajímavé, že mnoho lidí stále preferuje mít peníze v peněžence a chce platit v hotovosti, navzdory tomu, že mají k dispozici platební karty. Nejinak je tomu u vlastníků Premia karty, kteří ji hojně využívají k výběrům peněz v bankomatech. Na základě vývoje posledních let ovšem předpokládáme, že tento způsob využití platebních karet postupně klesne na poslední pozici v oblíbenosti, protože moderní technologie a bezhotovostní platební styk tolik oblíbené „peníze v peněžence“ bez skrupulí převálcují.
 3. Internetové nákupy – eshopy a další formy internetových prodejů rok od roku neustále rostou a zvyšují svoje tržby, díky čemuž se vedle klasické dobírky, jenž je stále oblíbenou formou nákupu, čím dál více prosazují internetové platby za pomoci platebních karet. K tomu nepochybně přispívá i Premia karta a lze předpokládat, že v následujících let se tato forma úhrad vyšplhá v našem žebříčku na vyšší pozici.

Upozorňujeme, že se jedná o nás vlastní průzkum používání Premia karty a nejedná se o oficiální statistiku společnosti Home Credit.

rychlá půjčka bez registru

Home Credit Premia karta závěr

Věříme, že vám náš článek Home Credit Premia kartu dostatečně představil a nyní sdílíte náš pozitivní názor o této platební kartě, která vám dává celoroční možnost nakupování a čerpání hotovosti nezávisle na tom, zda zrovna máte peníze na vašem bankovním účtu. Zkuste se také zamyslet nad tím, jestli kartu využíváte optimálním způsobem a dokážete z ní vytěžit všechny výhody, které nabízí.

Chci získat půjčku