Kouzelná půjčka s.r.o.

Nebankovní společnost Kouzelná půjčka s.r.o. patří se svým stejnojmenným produktem „Kouzelná půjčka“ mezi známé a silné hráče na českém trhu s půjčkami. Vlastníkem společnosti je západoevropská investiční společnost Laurence and Partners limited, která Kouzelné půjčce dodává silné a stabilní finanční zázemí.

Moderní a odpovědný přístup Kouzelné půjčky

Kvalitní zázemí firmy Kouzelná půjčka s.r.o. se projevuje v celkovém systému vyhodnocování a poskytovaní půjček, z čehož těží nejenom samotná společnost, ale také zájemci o Kouzelnou půjčku. Pro zpracování žádostí o půjčku je využíván moderní, rychlý a velmi dobře propracovaný systém, který zajišťuje odpovědný přístup při vyhodnocení každé žádosti a současně snižuje riziko toho, že by se zákazník přijetím půjčky dostal do dluhové pasti.

půjčka ihned online

Do celkové strategie firmy a budování povědomí o Kouzelné půjčce na veřejnosti patří i charitativní činnost, neboť z každé poskytnuté půjčky je posílána 1 Kč do dětských domovů, domovů důchodců, pro zdravotně postižené a nemohoucí.

Hlavní výhody Kouzelné půjčky

 • první půjčka od 1 000 Kč do 10 000 Kč, pro stálé klienty až 50 000 Kč
 • doba splatnosti 2 až 30 dnů
 • poskytnutí půjčky do 60 minut
 • bez ručitele
 • bez zajištění nemovitosti
 • bez ručení směnkou
 • bez účelu

Za vysvětlení určitě stojí nabídka na půjčku v celkové hodnotě až 50 000 Kč pro stálé zákazníky Kouzelné půjčky. V tomto případě je systém nastavený tak, že první půjčku můžete získat do výše 10 000 Kč a s každou další žádostí se maximální částka navyšuje o dalších 10 000 Kč, přičemž strop je nastaven na zmíněných 50 000 Kč.

Deklarovaná doba poskytnutí půjčky v délce 60 minut může být ovlivněna vaší bankou, ale finanční prostředky by neměly být na váš bankovní účet připsány později, než do 1 pracovního dne.

Jaké podmínky musí žadatel o Kouzelnou půjčku splňovat

 • věk nejméně 18 let (plnoletost)
 • české občanství nebo trvalý pobyt na území ČR
 • zaměstnání nebo podnikatelská činnost (OSVČ)
 • vlastní email, mobilní telefon a bankovní účet
 • žadatel má u společnosti Kouzelná půjčka s.r.o. vše splaceno (nelze mít více půjček najednou)
 • žadatel není v exekuci
 • žadatel není v insolvenčním řízení nebo mu již nebylo povoleno oddlužení

Z výše uvedeného vyplývá, že o Kouzelnou půjčku můžou požádat pouze lidé, kteří mají pravidelný příjem ze zaměstnaneckého poměru nebo podnikání. O půjčku můžou požádat i zaměstnanci s pracovním poměrem na dobu určitou, ovšem pouze tehdy, pokud jejich zaměstnání neskončí dříve, než bude splacena Kouzelná půjčka. Určité omezení platí také pro členy jedné domácnosti, jelikož v rámci domácnosti není možné čerpat více, než jednu Kouzelnou půjčku.

online pujcky

Co dělat, pokud nestihnete splatit Kouzelnou půjčku v termínu

Do situace neschopnosti uhradit splátku v dohodnutém termínu se může dostat každý člověk v důsledku onemocnění, náhlé ztráty zaměstnání nebo i z jiných důvodů. Na tyto situace je nebankovní společnost Kouzelná půjčka s.r.o. připravena za pomoci následujících podmínek:

 1. O prodloužení splátek je možné požádat pouze jednou a to o maximální dobu 30 dnů.
 2. Pokud vám ani tento prodloužený termín nestačí, je nutné si dohodnout individuální splátkový kalendář.

U neschopnosti splácet platí jedno „zlaté pravidlo“, kterým je včasná a aktivní komunikace se společností, které dlužíte. Proto pokud se dostanete do potíží se splácením, v žádném případě nedělejte „mrtvého brouka“ a co nejdříve kontaktujte pracovníky Kouzelné půjčky, kteří s vámi celou situaci vyřeší.

úvěr bez registru

Jak jste si mohli přečíst, tak Kouzelná půjčka má jasně deklarovaná pravidla, za kterých můžete finanční prostředky získat. Vzhledem ke vstřícným podmínkám může půjčku získat většina zájemců jak z řad zaměstnanců, tak podnikatelů. Věříme, že pokud mezi ně patříte, tak vám Kouzelná půjčka pomůže vyřešit vaši finanční situaci.

Získat Kouzelnou půjčku