Nebankovní půjčky ihned

Každý člověk, který si potřebuje půjčit peníze, je většinou potřebuje velmi rychle. Právě z toho důvodu jsme pro vás připravili článek, který se zaměřuje na nebankovní půjčky ihned. Dozvíte se, jaké jsou výhody a nevýhody těchto půjček a co musíte splňovat, abyste při podání žádosti o půjčku uspěli. Nakonec si představíme vybrané nebankovní společnosti, jejichž zajímavé nabídky byste neměli přehlédnout.

Proč jsou nebankovní půjčky ihned výhodné

  • Jak již slovo nebankovní napovídá, půjčky poskytují nebankovní společnosti, které mají většinou rychlejší mechanismy hodnocení, než banky a proto na tyto půjčky online dosáhne nejenom více zákazníků, ale zejména jsou půjčky poskytovány mnohem rychleji! V pracovních dnech můžete počítat s tím, že pokud splňujete podmínky poskytovatele půjčky, tak finanční prostředky obdržíte nejdéle do 24 hodin, často i během několika minut.
  • Nebankovní půjčky jsou nabízené v podstatě všem zájemcům, stačí si tedy dobře vybrat konkrétní společnost, kde o půjčku požádáte. Uspět můžou nejenom zaměstnanci a podnikatelé s trvalými příjmy, ale i rodiče s mateřskou nebo rodičovskou podporou, senioři s důchodovým výměrem, tělesně postižení s invalidním důchodem a často i nezaměstnaní a tzv. problémoví klienti.
  • Společným jmenovatelem námi vybraných půjček je také to, že nemusíte uvádět účel půjčky, nepotřebujete ručitele a ani zajištění nemovitosti.

Nevýhody nebankovních půjček

  • Mezi potencionální nevýhodu patří striktnější pravidla při vymáhání dluhů, což můžou pocítit zákazníci, kteří půjčku nezaplatí v termínu a tento problém aktivně neřeší s poskytovatelem půjčky. Přitom se jedná o zbytečné riziko, protože každá společnost nabízí možnost buď prodloužení splatnosti, nebo dokonce snížení splátek, i když za poplatek.
  • Setkat se můžete i s poněkud většími náklady spojenými s nebankovní půjčkou, což je dáno zejména tím, že nejsou nastaveny složité podmínky pro získání půjčky a vyšší úroky nebo poplatky kryjí větší míru rizika poskytovatele. Přesto si ukážeme, že ani toto nelze paušalizovat, protože naopak v některých případech můžete dokonce získat půjčku úplně zdarma!

Představujeme vybrané nebankovní půjčky ihned

První půjčka zdarma u Zaplo

Zaplo půjčka je velmi zajímavá pro každého zájemce o půjčku, ale prim hraje v případě, že o Zaplo půjčku žádáte poprvé. V tomto případě totiž můžete získat půjčku ve výši až 5 000 Kč zcela zdarma s dobou splatnosti 7 až 30 dnů. Jinými slovy, pokud peníze vrátíte v době splatnosti, tedy včas, nezaplatíte ani korunu navíc. Ačkoliv půjčku zdarma můžete získat jen u první žádosti, tak i další půjčky jsou velmi zajímavé. Postupně je totiž možné dosáhnout až na 12 500 Kč, přičemž stačí, abyste byli plnoletí, měli platný občanský průkaz, vlastní bankovní účet a české občanství.

Získat Zaplo půjčku

SUPERMONEY vám přijde i poštou

Většina nebankovních půjček je zasílána bankovním převodem, což je možnost, kterou nabízí i půjčka SUPERMONEY ve výši od 1 000 Kč do 4 999 Kč s dobou splatnosti 30 dnů. Pokud ovšem potřebujete peníze v hotovosti, můžete si zažádat o jejich zaslání poštovní poukázkou, jen musíte počítat s dobou doručení až 4 dny. Pozor si musejí dát první žadatelé o půjčku SUPERMONEY, neboť u první půjčky se obvykle poskytuje pouze 1 000 Kč. U této půjčky musíte být plnoletí, mít vlastní bankovní účet a mobilní telefon a zaslat 1 Kč jako registrační a ověřovací poplatek.

Půjčka Ferratum

Půjčka Ferratum je třetí a poslední půjčkou, kterou si v tomto článku představíme. Zájemce o půjčku může získat až 10 000 Kč s dobou splatnosti od 7 do 45 dnů. Pokud o ni žádáte poprvé, zamyslete se nad tím, zda by vám nestačily 3 000 Kč, neboť je můžete získat zdarma na dobu 15 dnů v případě, že dodržíte dobu splatnosti. Pro úspěšné podání žádosti o půjčku Ferratum vám stačí věk 21 let a vlastní mobilní telefon. Ferratum může zaujmout i seniory, neboť žádat o půjčku lze až do věku 85 let.

Získat půjčku Ferratum

Pokud jste doposud váhali, jestli jsou nebankovní půjčky ihned výhodné, tak se domníváme, že jste za pomoci našich informací mohli změnit názor. Pokud tomu tak je, pak již nic nebrání tomu, abyste o půjčku požádali a vyřešili tak své aktuální finanční nepříjemnosti.

Získat první půjčku zdarma!