Půjčka 50000 akce ihned

Pokud uvažujete o půjčce v řádu několika desítek tisíc korun a potřebujete ji rychle, mohla by vás zaujmout nabídka „půjčka 50000 akce ihned“. Tuto půjčku nabízí mnoho společností, z nichž některé vám představíme. Jelikož se jedná o poněkud větší objem peněz, tak má půjčka svoje podmínky, které musí zájemce splňovat. Ale současně to neznamená, že by s jejím získáním byl větší problém, jak se dozvíte dále v textu.

Je půjčka 50000 akce ihned výhodná?

Odpověď na tuto otázku je jednoznačné ano, které podpoříme těmito argumenty:

  • Půjčka 50 000 Kč ihned je poskytována téměř vždy jako bezúčelová, tedy nemusíte uvádět, za co vypůjčené peníze utratíte. Je to zkrátka jen na vás.
  • půjčka bez registru a potvrzení o příjmu
  • Většinou není vyžadován ručitel a ani zajištění nemovitosti (výjimkou může být důchodový věk přesahující určitou hranici nebo některé skupiny zájemců – např. u Profi Credit musí podnikatelé půjčku zajistit podpisem směnky).
  • Půjčky v tomto objemu mají nastavenou dostatečně dlouhou dobu splatnosti, žadatel se proto nemusí obávat, že by ho vysoké splátky dostaly do finančních problémů.
  • Navzdory větší částce, kterou půjčka 50000 akce ihned poskytuje, jsou peníze převedeny velmi rychle, nejčastěji do 24 hodin od schválení, výjimečně do 48 hodin.

U koho můžete půjčku 50 000 Kč akce ihned získat?

Nabídka půjčky Profi Credit v maximální výši 166 000 Kč

Půjčka je zaměřena primárně na zaměstnance, důchodce a osoby pobírající rodičovský příspěvek a získat ji můžete, pokud jste dosáhli věku nejméně 18 a maximálně 70 let. Pokud by vám bylo víc než 70 let, budete potřebovat ručitele. U Profi Creditu můžete získat nejenom 50 000 Kč, ale celková hranice je nastavena od 10 000 Kč do 166 000 Kč s dobou splatnosti 12 až 48 měsíců. Při žádosti je potřeba doložit potvrzení příjmu, případně důchodový výměr nebo potvrzení o jiných dávkách, občanský průkaz a jakoukoliv aktuální fakturu (elektřina, plyn, voda apod.) s vaší adresou.

půjčka ihned bez doložení příjmů

Z možnosti získat půjčku Profi Credit nejsou vyloučeni ani podnikatelé, pro které je připraveno rozmezí od 30 000 Kč do 110 000 Kč se splatností od 12 do 48 měsíců. U podnikatelů jsou posuzovány obraty a je vyžadováno zajištění směnkou.

Půjčka může být schválena a odeslána do 24 hodin od podání žádosti.

Získat půjčku

Home Credit do 150 000 Kč

Další alternativou je podání žádost u Home Creditu, kde také můžete získat půjčku 50 000 Kč ihned. Ani v tomto případě není částka fixována, ale je možné se rozhodnout pro jakoukoliv sumu od 10 000 Kč do 150 000 Kč, přičemž doba splatnosti je 12 až 84 měsíců podle výše vypůjčené částky. Žadatel o půjčku Home Credit musí splňovat dvě hlavní kritéria – plnoletost a stálý příjem. Finanční prostředky můžete mít připraveny následující pracovní den po schválení půjčky. Pokud si vyberete Home Credit, nezapomeňte na pojištění neschopnosti splácet, které je v rámci půjčky nepovinně nabízeno, protože v případě onemocnění nebo ztráty zaměstnání vám minimalizuje riziko, že byste nedokázali půjčku zaplatit.

Získat půjčku

S Cofidisem až 90 000 Kč

Také půjčka Cofidis splňuje požadavek na půjčku 50 000 ihned, přičemž rozsah částky, o kterou je možné požádat, je od 20 000 Kč do 90 000 Kč s dobou splatnosti až 52 měsíců. Finanční prostředky vám budou zaslány v rozmezí 24 až 48 hodin od schválení půjčky Cofidis. Abyste ji mohli získat, musí vám být 18 let, je vyžadováno české občanství, vlastní bankovní účet a trvalý příjem, který doložíte posledním bankovním výpisem. Také v tomto případě je nabízeno pojištění proti neschopnosti splácet.

pujcka pro dluzniky v registru

Jestliže si potřebujete půjčit částku okolo 50 000 Kč, je pro vás nabídka půjčky 50 000 akce ihned jako stvořená a u firem, které jsme pro vás výše vybrali, se určitě nespletete. Za nás si vám dovolujeme doporučit spíše půjčky, u kterých je nabízeno pojištění neschopnosti splácet z důvodů, které jsme již vysvětlili výše.