Komerční banka půjčka

I když sníte o dostatečném množství peněz potřebných k naplnění vašich cílů, zpravidla není možné z důvodů omezených finančních zdrojů uspokojit všechny potřeby najednou. Do běžného života vám ale mohou zasáhnout nenadálé výdaje nebo náročnější období roku jako jsou svátky, oslavy či dovolená.

V dnešní moderní době není život na úvěr nic ostudného a banky i nebankovní poskytovatelé se doslova předhánějí ve vylepšování svých finančních produktů směrem ke klientům. Proto vhodně zvolená půjčka vyřeší nejen vaše finanční problémy, ale pomocí získaných peněz si můžete splnit některé ze svých tajných přání. Když s žádostí o úvěr oslovíte renomovanou instituci nebo se jí svěříte se svými finančními problémy, určitě nebudete odmítnuti a její zaměstnanci se vám budou snažit pomoci. Jednou z takových prověřených společností by mohla být Komerční banka, jejíž Osobní úvěr, Optimální půjčka nebo Flexibilní hypotéka vyvedou vaše rodinné finance z nepříjemností a vy budete mít navíc jistotu vysoce profesionálního jednání a perfektního servisu.

Pojďme se blíže podívat na možnosti úvěrů Komerční banky.

Osobní úvěr

Pomocí osobního úvěru Komerční banky lze získat částku od 30 000 až do 2 500 000 Kč, přičemž vám mohou být peníze převedeny na účet nebo je dostanete vyplaceny na pokladně banky. K získání Osobního úvěru musíte vlastnit účet u Komerční banky, ze kterého vám budou strhávány měsíční platby. Účet vám bezplatně zřídí zaměstnanci banky při schválení úvěru.

Výhody Osobního úvěru

Komerční banka se snažila Osobní úvěr zvýhodnit takovým způsobem, aby byl v současné situaci na finančním trhu co nejvíce konkurence schopný. Ostatně, posuďte sami.

 • Rychlost. O tom, zda úvěr dostanete se dozvíte okamžitě po podání žádosti.
 • Bez zajištění. Banka může poskytnout Osobní úvěr ve výši od 30 000 až do 2 500 000 Kč úplně bez zajištění. Pokud můžete půjčku jistit vkladem u Komerční banky nebo stavebním spořením u Modré pyramidy, máte velikou šanci na nejvyšší částku.
 • Bezúčelovost. Peníze z úvěru klidně použijte na cokoliv kromě podnikatelských aktivit.
 • Sjednání online. Když máte výši úvěru předběžně schválenu, celou půjčku si vyřídíte v teple domova pomocí internetového bankovnictví Moje banka.
 • Peníze do 1 dne. Máte-li limit úvěru předschválen, obdržíte celou částku do 24 hodin.
 • Doplacení bez sankcí. Pokud doplatíte celý úvěr před dobou splatnosti nebo vložíte platbu mimo pořadí, banka vám za tuto operaci nenaúčtuje ani korunu.
 • Flexibilní splátky. Splácení úvěru si můžete rozložit podle svých možností a určit si den platby podle vašich možností, například po výplatě.

Kdo může Osobní úvěr získat

O Osobní úvěr Komerční banky mohou zažádat občané ČR nebo cizinci s trvalým pobytem na našem území, případně občané členských zemí EU s povolením k přechodnému nebo trvalému pobytu v ČR.

Podmínky získání Osobního úvěru

K získání Osobního úvěru Komerční banky budete potřebovat 2 platné doklady totožnosti a potvrzení o příjmu nebo daňové přiznání za poslední zdaňovací období včetně dokladu o zaplacení daně. O úvěr zažádáte zavoláním na bezplatnou zákaznickou linku KB nebo kontaktováním bankovního poradce.

Optimální půjčka

Výhradně ke konsolidaci slouží další z produktů Komerční banky, takzvaná Optimální půjčka. Pomocí Optimální půjčky sjednotíte své dosavadní nevýhodné úvěry do celkové výše 2 500 000 Kč. Konsolidované závazky nesmí být po splatnosti a lze spojovat jakékoliv kreditní karty, spotřebitelské půjčky nebo například úroky z debetu.

Výhody Optimální půjčky

 • Úrok. Komerční banka u Optimální půjčky garantuje atraktivní úrok vedoucí k co nejmenší měsíční splátce
 • Bez zajištění. Konsolidovat můžete úvěry do 2 500 000 Kč a banka nebude požadovat žádné zajištění úvěru.
 • Dlouhá splatnost. Rozložením splátek až na 10 let se značně zmenší měsíční platba, která tak nijak nezatíží rodinný rozpočet.
 • Bez poplatku. Za vyřízení Osobní půjčky vám banka nenaúčtuje ani korunu.
 • Navýšení limitu. K Optimální půjčce můžete získat i neúčelové peníze použitelné na cokoliv kromě podnikatelských aktivit.

Podmínky získání Optimální půjčky

K žádosti o Optimální půjčku budete potřebovat dva průkazy totožnosti, potvrzení o příjmu či daňové přiznání a veškerou dokumentaci úvěrových produktů jiných finančních společností určených ke konsolidaci. Současně musíte být občan ČR nebo cizinec s trvalým pobytem.

Kontaktováním bankovního poradce nebo zavoláním na zákaznickou linku tak získáte možnost výrazně si snížit měsíční splátky dosavadních půjček a díky výhodnému sloučení si zjednodušíte rodinné finance.

Flexibilní hypotéka

Jakoukoliv koupi nemovitosti do vlastnictví, její výstavbu, rekonstrukci nebo opravu můžete zrealizovat s produktem Komerční banky s názvem Flexibilní hypotéka. S Flexibilní hypotékou lze vypořádat spoluvlastnické a dědické nároky nebo si předplatit nájemné k získání nemovitosti. Jednotlivé účely lze kombinovat, ale vždy se musí jednat o potřeby k bydlení.

Minimální výše hypotéky činí 200 000 Kč, maximum je závislé na zastavěné nemovitosti a na volbě jejího financování, přičemž se můžete dostat i na 100% její hodnoty.

Flexibilní hypotéku získáte jednoduše coby občan ČR nebo cizinec s trvalým pobytem na našem území. Žádat o úvěr mohou až 4 osoby, nejvíce však 2 domácnosti a manželé vždy jako spolužadatelé. Flexibilní hypotéka má dobu splatnosti od 5 do 30 let, peníze jsou vázány účelem a splátky je možné během splácení snížit až o 50% nebo odložit až na 3 měsíce.

rychla pujcka

Komerční banka půjčka je bezpečná a spolehlivá

Pokud potřebujete půjčit částku v řádech několika desítek až set tisíc, je pro vás výbornou volbou Osobní úvěr Komerční banky. Pro výhodnou konsolidaci starých úvěrů klidně zvolte Optimální půjčku. Jakýkoliv úvěr Komerční banky je zárukou spolehlivosti a profesionálního přístupu, který je cílen na uspokojení potřeb každého klienta. Zde nemůžete udělat chybu.