Půjčka na složenku

Možná byste nevěřili, kolik domácností podobně jako vy nedokáže ušetřit ani korunu a doslova žije od výplaty k výplatě. Jenže nepříjemné finanční situace se nikomu nevyhýbají a většinou se musí řešit okamžitě. Stačí prasklá voda v domě, nefungující topení, zapomenutá nezaplacená faktura nebo jen zpožděná výplata a na potíže máte zaděláno. Naštěstí vám náhlá potřeba peněz nemusí způsobit vrásky na čele. Prostě si vyberte z nepřeberné nabídky půjček a peníze vám dorazí velice rychle na účet. Že nemůžete použít zablokovaný bankovní účet nebo jej vůbec nemáte? Někteří poskytovatelé úvěrů počítají i s takovou situací a právě pro vás je tu půjčka na složenku, případně s výplatou v hotovosti.

půjčka ihned bez doložení příjmu

Jak vypadá půjčka na složenku

Na první pohled se zdá, že půjčit si peníze na složenku je jasná a jednoduchá věc – požadovaný obnos vám nedorazí na účet, ale dojdete si pro něj na poštu. Přesto má tento finanční produkt určitá specifika.

Půjčku s posláním peněz složenkou hledejte výhradně v nebankovním sektoru, protože banky takový produkt nenabízejí. Nemůžete jim to zazlívat, neboť jejich standardní postup spočívá v zasílání peněz na účet, který při žádosti o bankovní úvěr musíte mít. Naštěstí se nebankovní poskytovatelé neřídí tak striktními pravidly a snaží se klientům vyjít co nejvíce vstříc.

rychle pujcky online

Získané peníze z půjčky na složenku vám nejlépe poslouží k překlenutí krátké a nelehké finanční situace. On totiž málokterý věřitel vám tímto způsobem poskytne nějakou vyšší částku v řádu desetitisíců, i když výjimky se najdou. Nejčastěji se setkáte s nabídkou do 15 000 Kč a peníze vám budou zapůjčeny přibližně na měsíc. Většina věřitelů má u svých produktů nastavenu krátkou dobu splatnosti právě kvůli tomu, že vám v tom čase dorazí výplata a vy v pohodě půjčku splatíte.

Výhody půjčky na složenku

Zřízením úvěru s donáškou peněz poštovním doručovatelem si užijete výhod, které klasické bankovní půjčky nemají.

  • Výplata složenkou, popřípadě hotovost. I přes to, že nemáte bankovní účet nebo ho nemůžete použít, dostanete se k půjčeným penězům.
  • Online. Proces sjednání půjčky zrealizujete v pohodlí domova a nemusíte běhat na pobočku instituce.
  • Rychlost. Schvalovací proces proběhne v intervalu několika minut. Potom již záleží, kdy vám bude doručena poukázka na peníze nebo hotovost, což se děje zpravidla do 48 hodin.
  • Bez zbytečných poplatků. U těchto finančních produktů máte jistotu jasných a transparentních podmínek a vždy budete znát všechny poplatky před schválením úvěru.
  • půjčka na auto
  • Dostupnost. Nebankovní věřitelé bývají v posuzování benevolentnější a při žádosti o půjčku zpravidla nezkoumají registry dlužníků, trestní rejstřík a nevyžadují ručitele.
  • Minimální administrativa. Při schvalování se určitě nesetkáte se zbytečným papírováním a sháněním různých potvrzení. Nebankovní poskytovatelé staví svou politiku na jednoduchosti bez byrokracie.

Vybrané a prověřené půjčky

Připravte se na časově náročnější pátrání po věřitelích, kteří vám pošlou požadované peníze poštovní poukázkou nebo je vyplatí hotově. Většina i nebankovních společností převádí celou částku na účet. Když nechcete věnovat svůj drahý čas na vyhledávání vhodného nebankovního poskytovatele, zkuste se obrátit na jednu z prověřených institucí, které si uvedeme.

Finpůjčka24.cz

Společnost JK Financial s.r.o. je provozovatel produktu Finpůjčka24, pomocí kterého získáte 1000 až 8000 Kč se splatností do 35 dnů. Půjčku si zařídíte jednoduše, stačí se zaregistrovat na stránkách Finpůjčka.cz a vyplnit krátkou žádost. V příslušném poli neuvedete bankovní spojení na vás, ale doručení peněz složenkou. Do několika minut vám dorazí na email či na mobilní telefon zpráva o výsledku schvalovacího procesu. Zažádat o úvěr můžete i přes SMS, jen musíte mít registrovaný účet na webu společnosti. Samotná složenka vám dorazí v horizontu několika dní. K žádosti o Finpůjčku24 budete potřebovat pouze rodné číslo, platný e-mail a telefon.

Vypůjčíme

Od 1000 do 4999 obdržíte půjčkou Vypůjčíme od stejnojmenné české firmy. Registrace na portálu společnosti je prvním krokem k získání úvěru. Potom si zvolíte výši rychlé půjčky, splatnost 14 nebo 30 dní a způsob zaslání peněz poštovní poukázkou. Jakmile úvěrový specialista firmy posoudí vaši žádost, je vám zaslána požadovaná částka. Chcete-li využít úvěr Vypůjčíme, připravte si platný OP a mobilní telefon.

Home Credit

Půjčku s možností zaslání peněz složenku nabízí i renomovaná a na českém trhu dobře zavedená firma Home Credit. Ta vám poskytne 10000 až 150000 Kč, které budete splácet po dobu 24 až 84 měsíců. O úvěr zažádejte vyplněním formuláře na stránkách Home Credit, zavoláním na zákaznickou linku nebo si vše vyřiďte na nejbližší poště. K následnému hovoru se zaměstnancem společnosti si připravte dva průkazy totožnosti. Nikdo se vás nezeptá na ručitele ani na co využijete získané peníze. Nakonec si celou částku vyzvednete na poště pomocí složenky, která vám dorazí do 48 hodin od schválení úvěru. Když budete poctivě splácet půjčku Home Credit, firma vám vrátí zpět až 21 splátek.

Získat půjčku Home Credit

ClickCredit

Zajímavou variantu k úvěrům na složenku představuje produkt společnosti Click Credit, která patří do skupiny Home Credit. Půjčit si můžete 1000 až 4999 Kč až na 30 dní, přičemž za jednu půjčenou tisícikorunu zaplatíte pouze 33 Kč za měsíc. Navíc si celou požadovanou částku vyberete na terminálech Sazky. Stačí, když v jednoduchém formuláři na stránkách firmy vyplníte osobní údaje a číslo platného OP. Po odeslání žádosti vám dorazí unikátní kód. Ten zadáte jako souhlas s podmínkami a úvěr je váš.

Získat půjčku Click Credit

Kvalitní půjčky bez výplaty na účet jsou tu pro vás

Nevadí, že nemáte bankovní účet nebo ho nemůžete využívat. Bez problémů získejte výhodný úvěr jak na vyřešení nějakých potíží nebo jen k posílení rodinných financí. Půjčka na složenku není až tak častým produktem nebankovní sféry, ale oslovením firem Finpůjčka24, Vypůjčíme nebo Home Credit nejen že vůbec nic nezkazíte, ale naopak budete příjemně překvapeni výhodnými podmínkami jejich úvěrů.