Půjčka na vyplacení exekuce

K vyhlášení exekuce nemusíte mít vysoké dluhy z půjček a hypoték. V dnešní době totiž stačí nezaplatit zdravotní nebo sociální pojištění či zapomenout na zaplacení pokuty a na veliké potíže můžete mít zaděláno. Když už vám hrozí exekuce, rozhodně neztrácejte čas přemýšlením, proč k ní má dojít nebo do jaké skříně se schovat, ale rychle řešte nastalou situaci. Určitě nechcete přijít o své věci nebo v tom nejhorším případě o bydlení a střechu nad hlavou. A věřte tomu, že exekutoři jsou rychlí a nesmlouvaví. Exekuci prostě musíte nějakým způsobem zastavit!

Naštěstí existuje jedno řešení, které by vám mohlo pomoci a tím je půjčka na vyplacení exekuce.

Finanční produkt poslední záchrany

Půjčku na vyplacení exekuce nabízejí některé nebankovní instituce. Musíte počítat s tím, že takový druh půjčky má určité podmínky, které je potřeba dodržet, ale mnohdy jde o poslední způsob, jak zabránit nejhoršímu, proto je nutné daná pravidla přijmout a řídit se jimi. Uvědomte si, že tu jde o váš majetek, o který můžete přijít a velmi tak prodělat. Klidně by se mohlo stát, že exekutor prodá v dražbě váš majetek za zlomek jeho ceny a díky astronomickým poplatkům a nákladům to na vyplacení věřitelů nebude stačit. Potom vám nic nezůstane kromě dalších dluhů. Je potřeba z toho rychle ven!

rychla pujcka bez registru

Nebankovní půjčka na vyplacení exekuce sice neumí zázraky a váš problém se zadlužením úplně nevyřeší, přesto však obrácením se na slušného poskytovatele docílíte oddálení zabavení vašich věcí a získáte čas na rozumný postup, jak se s nepříjemnou situací vypořádat.

Jak funguje půjčka na vyplacení exekuce

Půjčka na vyplacení exekuce se od běžného nebankovního úvěru v několika směrech odlišuje. Zásadní rozdíl spočívá v tom, že peníze neobdržíte vy, ale budou zaslány přímo na účet exekutora, který jimi neprodleně uhradí vaše dluhy a pohledávky věřitelů. Tento postup je běžný z důvodu rychlého řešení celé nepříjemné situace, navíc jedině tak lze docílit okamžitého zastavení exekuce a případně i odblokování zastavených a obstavených účtů v bankách.

Ručení je výhodou

Pokud máte možnost za úvěr ručit nemovitostí, získáváte dost velkou výhodu. Potom instituce, která vám poskytuje půjčku, na sebe nebere tak velké riziko při vyplácení vašich dluhů z exekuce, a tím pádem vám vzroste šance na menší úroky nebo na delší dobu splatnosti.

půjčka bez registru a potvrzení o příjmu

Nemusíte zoufat, když nemůžete ručit domem nebo bytem. Nebankovní instituce nebo investor vám může poskytnout úvěr s požadavkem na spoludlužníka nebo ručitele. A pokud byste hledali půjčku bez zajištění, nezbývá vám než oslovit nějakého soukromého investora, který ale bude s největší pravděpodobností vyžadovat podpis směnky.

Důkladné pročtení nabídek se vyplatí

Počítejte s tím, že byste si měli vymezit dostatečné množství času na hledání dobrého poskytovatele půjčky, protože ne všichni mají stejné podmínky. Podrobným prozkoumáním různých nabídek můžete ušetřit až několik desítek tisíc korun na úrocích. Hlavní práci jsme se rozhodli udělat za vás a vybrali jsme několik prověřených společností, které půjčky na vyplacení exekuce poskytují. Pojďme se na ně podívat blíže.

VITACREDIT zastaví exekuci

Určitě nic nezkazíte oslovením společnosti VITACREDIT, která vyplacení exekucí nabízí v produktu Řešení finanční situace. Společnost nejenže zastaví hrozící exekuci, ale případně vyplatí i dražbu. Nový úvěr budete mít nastaven tak, aby vám jeho splácení nečinilo žádné potíže, přičemž maximální splatnost je 15 let. Půjčku můžete zajistit nemovitostí nebo bytem v osobním vlastnictví, případně spoluúčastí třetí osoby, např. příbuzného.

Kromě pravidelných měsíčních plateb vám bude účtován jediný poplatek za uzavření smlouvy. Úvěr splácejte bezhotovostním převodem nebo pomocí složenky.

rychla pujcka bez registru

O tom, že společnost VITACREDIT patří mezi důvěryhodné finanční koně na našem trhu, svědčí uvedení všech podstatných informací včetně plné adresy a bezplatné zákaznické linky. VITACREDIT preferuje transparentnost, férové jednání a zodpovědné úvěrování, proto není důvod proč se na ni neobrátit s pomocí při vyplacení exekuce.

S exekucí pomůže i Credit Park

Zklamat by vás neměla ani společnost Credit Park, která na svých internetových stránkách zveřejňuje nejen plnou adresu, telefon a e-mailové spojení, ale i nabídku na vyplacení exekuce, následnou konsolidaci vašich dluhů a případný prodej nemovitosti za tržní cenu. Za poskytnutou půjčku budete ručit nemovitostí, která ovšem zůstává vaším majetkem. Společnost Credit Park si zakládá na individuálním přístupu ke každému klientovi a veškeré exekuční případy řeší okamžitě, stačí jen vyplnit žádost na webových stránkách.

Etpůjčka vyplatí nemovitost

S problémem vyplacení jakékoliv nemovitosti z exekuce vám pomůže i firma Etrader ve svém produktu Etpůjčka, o který můžete zažádat přímo na internetových stránkách. Za poskytnutý úvěr budete ručit danou nemovitostí, na kterou je uvalena exekuce. Běžná maximální výše poskytovaného úvěru sice končí na 500 000 Kč, ale v případě exekuce se s vámi společnost může dohodnout na částce vyšší. Etpůjčku na vyplacení exekuce máte šanci získat i se záznamem v registru dlužníků. Pokud budete dodržovat splátkový kalendář, dočkáte se bonusu v podobě vrácení několika měsíčních splátek.

online půjčka bez registru

Samozřejmostí jsou všechny potřebné údaje včetně plné adresy, e-mailu a telefonního spojení zveřejněné na webu společnosti.

Exekuce neznamená konec

Svůj majetek můžete zachránit před exekucí zažádáním si o půjčku na její vyplacení. Je pravda, že není nijak výhodné si brát půjčku na zaplacení jiných půjček a lepší je takové situaci předejít, ale v nastalé situaci nemá cenu moralizovat. Důležité je rychlé řešení. Už žádné otálení a dělání „mrtvého brouka“! Je důležité postavit se problému čelem a řešit ho, než pak v exekuci přijít úplně o všechno. Pomoci se zastavením exekuce vám mohou mnohé nebankovní instituce nebo soukromí investoři. Prověřené společnosti jako například VITACREDIT, Credit Park nebo Etrader vás svým férovým jednáním a individuálním přístupem jistě nezklamou, a vy tak vyřešíte palčivý problém, který vás momentálně trápí.