Půjčky pro ženy na MD

Narození miminka sebou nese sice mnoho radosti, ale také nemalé finanční výdaje. Ceny dnes neustále stoupají a nájem ani složenky nepočkají. Velmi rychle a jednoduše se tak může stát, že najednou nemáte dostatek peněz a do příští mateřské je daleko. Takové starosti vás mohou potkat o to snáz, pokud jste s dítětem sama nebo patříte k těm rodinám, které moc velké příjmy nemají. Rodičovský příspěvek ani mateřská se bohužel klasickému platu nevyrovnají, a tak bývá rodinný rozpočet velice napjatý. Co dělat v případě náhlých a neodkladných výdajů?

Naštěstí je zde řešení, které vám nabízí půjčka pro ženy na MD. Jedná se o krátkodobý neúčelový úvěr s minimální dobou splatnosti. Peníze tak můžete použít na cokoliv a není potřeba nic dokládat. Společností, které jsou ochotné půjčit i ženám na mateřské dovolené je celá řada, a tak není v dnešní době již nic těžkého si vybrat tu správnou. Navíc ve většině případů můžete celou půjčku vyřídit online.

V dnešním článku vám povíme nejen to, jak taková půjčka pro ženy na MD funguje, ale dozvíte se i jak ji sjednat, na co si dát pozor, a představíme vám navíc několik prověřených společností, které můžete o půjčku bez obav požádat.

Jak funguje půjčka pro ženy na MD

Jak jsme již zmínili, nejjednodušší způsob sjednání půjčky ihned je prostřednictvím internetu. Tato půjčka pro ženy na MD bývá většinou krátkodobá, protože se předpokládá nejen rychlé půjčení, ale i rychlé zaplacení. Tomu jsou uzpůsobeny i náležitosti půjčky a doba splatnosti. I když se nabídky různých společností v něčem liší, základní parametry mají téměř totožné. Většinou nemívají dobu splatnosti delší než 1 měsíc a výše půjčky se pohybuje okolo 10 – 12 tisíci korun. Také nebývá problém se záznamem v registru dlužníků (společnosti do něj zpravidla vůbec nenahlížejí) a není ani nutné mít ručitele.

Jako u každé půjčky i zde je potřeba zvážit možná rizika, která sebou může sjednaný úvěr nést. Každá žena by si měla dobře pročíst podmínky online půjčky a spočítat si, zda dokáže půjčku ve stanoveném čase zaplatit. Počítejte také s tím, že nebudete vracet jen půjčenou částku, ale i úroky z půjčky, které mohou být poměrně vysoké. V těchto případech je vhodné zjistit, zda společnost právě neposkytuje nějakou akci na půjčku, např. první půjčka zdarma, kde by se dalo hodně ušetřit. Nemusíte však zoufat ani v případě, že nebudete moci ve stanoveném termínu splátku zaplatit. Valná většina společností totiž nabízí možnost odložení lhůty splatnosti, a to dokonce několikrát.

Jak si můžete sjednat půjčku pro ženy na MD?

Půjčku sjednáte snadno, rychle a jednoduše. Na internetu vyplníte online formulář, kde zadáte své údaje, zvolíte výši rychlé půjčky, termín splatnosti a odešlete. Vaše žádost bude zpravidla během několika minut vyhodnocena a vy se tak dozvíte výsledek velmi brzy. Následně vás bude kontaktovat pracovník společnosti, který s vámi dohodne potřebné formality. Některé půjčky je možné získat dokonce již do 15 minut od schválení.

Dostupné půjčky pro ženy na MD

V oblasti půjček, které jsou vhodné pro ženy na MD dovolené, najdeme mnoho solidních společností, které poskytují tyto půjčky a celkově jsou velmi benevolentní k bonitě svých klientů. Můžeme jmenovat alespoň některé, u nichž můžete o půjčku směle požádat.

Zaplo

Zaplo poskytuje krátkodobé online půjčky a prvotřídní služby pro zákazníky. Navíc pokud zaplatíte první půjčku včas a v plné výši, nebude vám účtován žádný poplatek ani úroky, což z této půjčky činí jednu z nejvýhodnějších na trhu.

Informace o půjčce:

 • První půjčka do 5000 Kč (v některém období dokonce až do 8000 Kč) zdarma, tzn. bez poplatku
 • Další půjčky mohou být až do částky 12 500 Kč
 • Splatnost až 30 dní
 • Půjčka je bez ručitele a bez dokládání příjmů
 • Pro všechny nad 18 let

Chci získat půjčku

NetCredit

NetCredit je jedna z největších nebankovních společností poskytujících rychlé půjčky u nás. Na českém trhu působí od roku 2012 a i za tuto relativně krátkou dobu si stihla získat celou řadu spokojených klientů.

Informace o půjčce:

 • První půjčka je poskytovaná do výše 4000 Kč se splatností až 30 dnů
 • Další půjčka již může být do výše 12 000 Kč
 • Není nutné dokládat příjem
 • Půjčka je určena občanům nad 18 let
 • Schválení můžete čekat již do 30 minut od podání žádosti
 • Je nutné zaslat registrační poplatek v symbolickén výši 1 haléře
 • Prověřují registr dlužníků

Chci získat půjčku

Kredito24

Kredito24 je dceřinou společností německé firmy Kreditech SSL Holding GmbH. Poskytuje jedny z nejrychlejších nebankovních půjček na našem trhu.

Informace o půjčce:

 • První půjčka je do výše 5000 Kč (stálí klienti si mohou půjčit až 15 000 Kč)
 • Je nutné zaplatit ověřovací registrační poplatek 1 Kč
 • Splatnost je až 30 dnů
 • Půjčka je bez ručitele a bez doložení příjmů
 • Nesmí být záznam v registru dlužníků
 • Určená pro občany ve věku od 18 do 65 let

Chci získat půjčku

Jak vyplývá z našeho článku, půjčka pro ženy na MD může vytrhnout trn z paty, protože získáte potřebný finanční obnost rychle a bez průtahů. Díky jejím prostředkům se nebudete muset bát, že nebudete svému dítěti moci něco koupit, nebo že vás pohltí složenky. Není nutné si půjčovat vysoké sumy peněz, stačí jen tolik, abyste si přilepšila a přitom neměla problém se splácením.