Home Credit konsolidace – získejte výhodnější splátky

Nákup na splátky je dvousečná zbraň, která už poznamenala životy řady lidí. Pokud je to i váš případ a každý měsíc trnete hrůzou, abyste na některou ze svých půjček nezapomněli a měli stále na paměti všechny termíny, už nemusíte. Ulehčete si situaci pomocí Home credit konsolidace (sloučení půjček) a myslete jen na jednu splátku. Navíc ušetříte…

Home Credit konsolidace vám dává jistotu a menší splátku

Se službou Home Credit konsolidace spojíte všechny své dosavadní půjčky a zůstane vám, konečně, jen jeden závazek. Tím pádem vždy víte, že všechny splátky (ve skutečnosti jedna) skutečně odešly tam, kam měly a vy jste zase o krok blíž k volnosti a je přitom úplně jedno, o jaký typ úvěrů se před konsolidací jednalo.

pujcka na ucet ihned

Dalšími výhodami konsolidace je, že částku a dobu splatnosti si určujete sami a také to, že vždy platíte méně než předtím.

Získat Home Credit konsolidaci >>

Podmínky konsolidace a jak to probíhá

Hranice pro Home Credit konsolidaci půjček je od 30 000 Kč do 300 000 Kč. Žádost o konsolidaci se podává prostřednictvím jednoduchého formuláře na internetu, přímo na stránkách společnosti Home Credit. Podmínky pro schválení sloučení půjček jsou pouze dvě, a to věk nad 18 let a prokazatelný trvalý zdroj příjmů, aby bylo jasné, že máte z čeho dluh snižovat.

Připravte si také následující dokumenty

  • občanský průkaz a další doklad totožnosti, kterým může být cestovní pas, rodný list nebo řidičský průkaz
  • výpis z běžného účtu
  • potvrzení o výši příjmu
  • všechny úvěrové smlouvy

půjčky ihned bez příjmu

Veškeré administrativní záležitosti už za vás specialisté z Home Creditu zařídí, samozřejmě zcela zdarma. Na rozdíl od jiných půjček, v tomto případě už za vás nikdo další ručit nemusí. Po ověření základních podmínek vám bude zaslána smlouva, kterou pouze podepíšete a obratem pošlete zpět. Než to však uděláte, dobře si ji přečtěte a ujistěte se, že je vám všechno jasné. Pokud tomu tak není, zavolejte do Home credit a nechte si vše vysvětlit, případně si sjednejte osobní schůzku. Lhostejnost a laxní přístup se může velmi tvrdě obrátit proti vám.

Home Credit konsolidace

Pojistit si schopnost splácet se rozhodně vyplatí

Nikdy nevíte, do jak složité situace se můžete dostat, proto je dobré připravit se na všechno. Pojištěním schopnosti splácet získáváte možnost jednotlivé splátky odložit nebo je podle potřeby snížit. Zvolit si můžete hned z několika balíčků pojištění, které vám pomohou při placení splátek nejen po dobu pracovní neschopnosti nebo ztráty zaměstnání, ale zaplatí za vás také zbytek dluhu v případě invalidity nebo smrti.

Jakým způsobem probíhá splácení

Stejně jako u pojištění schopnosti splácet i při splácení konsolidovaného úvěru máte možnost výběru. Splátku lze posílat z bankovního účtu, poštovními poukázkami nebo pomocí terminálu Sazky. Záleží pouze na vás, která forma je pro vás nejvíce pohodlná.

půjčky bez potvrzení o příjmu

Home Credit konsolidace není nástrojem pro další půjčky

Home Credit konsolidaci půjček berte jako pomocnou ruku, která vás může dostat ze začarovaného kruhu. Nelze k ní přistupovat jako k možnosti, která se dá kdykoliv dle potřeby opakovat. Zopakovat ji sice můžete, uvědomte si však, že snížení částky jste docílili prodloužením doby splácení, což však zákonitě vede k tomu, že dlužnou částku o to více přeplácíte. Proto berte konsolidaci spíše jako cestu k životu bez dluhu a motivaci přistupovat ke svým nákupům zodpovědněji než dříve.

Získat Home Credit konsolidaci >>