Via sms půjčka

Sms půjčky si v poslední době u zákazníků získaly velkou oblibu zejména díky rychlosti a jednoduchosti vyřízení. Tento trend velice rychle zaznamenali úvěrové společnosti a začali se na sms půjčky více zaměřovat. Ne všechny společnosti jsou však svými nabídkami pro zájemce o půjčku dostatečně výhodné. Mezi jednoho z nejlepších poskytovatelů rychlých sms půjček patří například Via sms, která svým produktem Via sms půjčka nabízí značné výhody oproti konkurenci.

Via sms půjčka – noví klienti neplatí úrok

Klienti, kteří si u Via sms půjčí poprvé, si budou moci půjčit pouze omezenou částku od 50 do 4 500 korun. Při dalších půjčkách se již horní hranice podstatně zvýší, a to až na 12 tisíc korun. V případě, že výše půjčky nepřesáhne 1000,- Kč a doba splatnosti nebude delší než 15 dní, tak se při splácení první půjčky neplatí žádné úroky, ani poplatky za poskytnutí úvěru. Splatíte tedy pouze to, co jste si půjčili.

půjčka bez poplatku

Via sms půjčka je proto určená všem, kteří se nacházejí v krátkodobé finanční tísni a potřebují si půjčit nižší sumu peněz, ať již pro uhrazení složenky, splátky či podobné nepříjemnosti. S půjčkou však lze přečkat i několik dní před výplatou, nebo ji lze použít ve chvíli, kdy přijde nečekaný výdaj v podobě rozbité pračky či náhlé poruchy auta .

Jednoduchá žádost o půjčku

Samotnou žádost o Via Sms půjčku lze provést velmi jednoduše a vše vám zabere pouhých pár minut času. Stačí se na portálu viasms.cz jednoduše zaregistrovat. Při registraci vyplňte všechny údaje, které společnost potřebuje ke zpracování žádosti.

Následně si zvolíte, kolik potřebujete půjčit a na jak dlouhou dobu. Tyto hodnoty můžete stanovit buď přímo vepsáním, nebo za použití posuvníků. Pokud jimi budete postupně posouvat, tak se vám bude automaticky přepočítávat částka, kterou musíte splatit.

půjčka na účet

Samozřejmě platí, že čím vyšší bude výše půjčky a datum splácení, tím více následně zaplatíte za poskytnutí půjčky. Ovšem jak jsme již zmiňovali, v případě, že jste novými klienty a požádáte si o půjčku do jednoho tisíce korun, kterou splatíte nejdéle do 15 dnů, tak vám budou peníze poskytnuty zcela zdarma. Jedná se tedy o skvělé jednorázové řešení pro nedostatek financí.

Zažádat o Via sms půjčku >>

Půjčit si mohou téměř všichni

Díky nízkým úrokům a také velice přijatelným podmínkám je via sms půjčka určena zejména pro ty, kteří si nemohou dovolit bankovní (i jiné nebankovní) úvěry a přitom se nechtějí upsat lichvářům, kteří si pro splácení často stanovují velice přísné podmínky.

rychlá půjčka ihned na účet

Služby via sms tak mohou využít nezaměstnaní, ženy na mateřské dovolené nebo osoby, které nemohou ručit. Půjčku naopak nedostanou ti, kteří mají záznam v registru dlužníků, což je při schvalování žádosti o půjčku kontrolováno.

Závěrem se také hodí říci něco málo o samotné společnosti. Viasms spadá pod mezinárodní Viasms group, jenž působí v několika evropských zemích. Kromě České republiky se jedná o Španělsko, Polsko, Švédsko, Litvu a Lotyšsko. V České republice působí Via sms od roku 2010, přičemž krátkodobé úvěry začala poskytovat o rok později. Od té doby si však získala již řadu spokojených klientů, kteří rádi využívají její služby. Potřebujete-li finance, byť jen na krátkou dobu, Via sms půjčka je jednoduchým způsobem, jak je mít k diposzici během několika hodin.

pujcka 300 000

Získat Via sms půjčku >>