Nebankovní hypotéka na koupi nemovitosti

Pokud se vám naskytla možnost výhodně koupit vysněné bydlení a současně nemáte potřebné finance, zažádejte si o hypoteční úvěr.

Prakticky každá banka vám nabídne svou verzi hypotéky, jenže před jejím získáním budete nuceni podstoupit schvalovací proces sestávající se z prokazování příjmů a banka nahlédne i do registru dlužníků. Pokud vaše platební historie zrovna nevyniká čistotou nebo nedosahují-li vaše příjmy požadované výše, banka vám žádost o hypoteční úvěr zamítne.

Ale i v takovém případě není nic ztraceno, protože řešení nabízí nebankovní hypotéka na koupi nemovitosti. V našem článku si ukážeme, jak taková hypotéka vypadá, podle čeho ji vybírat, v čem vám může tento druh hypotéky pomoci a podíváme se i na několik prověřených nebankovních společností, u kterých si můžete o hypotéku na koupi nemovitosti bez obav zažádat.

Charakteristika hypotéky

Výše nebankovního hypotečního úvěru se zpravidla odvíjí od kvality zástavy. Ale počítejte s tím, že určitá benevolence v posuzování klientů musí být něčím vyvážená. Proto očekávejte, že nebankovní hypotéku získáte pouze do výše 80% z ceny zastavené nemovitosti. Z toho vyplývá, že zbylých 20% musíte doplatit, případně zastavit ještě jednu nemovitost.

Také se u nebankovních společností poskytujících hypotéku můžete setkat s vyššími úroky než jaké jsou u bankovních produktů. Ale je pravdou, že v současné době se pod vlivem silné konkurence stlačují úrokové sazby nebankovních hypoték směrem dolů.

Nebankovní hypotéka na pořízení nemovitosti je poskytována až na dobu 30 let. I z toho důvodu si pečlivě pročtěte smlouvu a obchodní podmínky. Jakékoliv nejasnosti vyřešte s úvěrovým specialistou společnosti.

Samotná smlouva musí být jasná, srozumitelná a prosta jakýchkoliv nejednoznačných vět. Dohodnuté podmínky by měly být výhodné nejen pro věřitele, ale i pro vás.

pujcka na ucet

Výhody produktu

Nebankovní hypotéka sice není klasickou půjčkou, ale přesto se vyznačuje zajímavými výhodami.

  • Dostupnost. Poskytovatelé neprohlížejí registry dlužníků a ve valné většině nepožadují potvrzení o příjmu. Což znamená, že tím základním požadavkem je solidní zástava.
  • Rychlé schválení. Vzhledem k faktu, že prověřování klientů je minimální, celý schvalovací proces proběhne zpravidla do 24 hodin.
  • Bez zbytečné administrativy. Nemusíte se obávat obíhání různých institucí za účelem získání potvrzení, protože nebankovní společnosti mají schvalování oproštěno od zbytečného papírování.
  • pujcky bez potvrzeni prijmu

Kde produkt hledat

Stačí jen letmé prohledání internetu ke zjištění, že nebankovní hypotéka na koupi nemovitosti je hojně nabízeným finančním produktem. Ale jelikož se jedná o úvěr se závazkem na desítky let, je dobré si poskytovatele vybírat s nejvyšší obezřetností. Základní údaje o věřiteli najdete ve firemním rejstříku, tam zjistíte i historii jeho činností. Uvědomte si, že svěřujete do zástavy svou nemovitost a musíte vědět komu.

Hledání a prověřování poskytovatelů nebankovních hypoték může zabrat dost času. Proto nic nezkazíte oslovením některé z níže uvedených prověřených společností nabízejících hypoteční produkty velmi zajímavých parametrů:

Financial Solution

Do 24 hodin vám nebankovní hypotéku předschválí společnost Financial Solution, která na českém finančním trhu působí od roku 1999. Získat můžete částku od 100 000 Kč se splatností až na 30 let, přičemž úvěr určený na koupi nemovitosti lze doplnit i neúčelovou částí. Limit hypotéky není nijak omezený, ale společnost vám může půjčit až do 80% hodnoty zastavené nemovitosti.

Máte-li předběžný zájem, stačí vyplnit a odeslat krátký formulář umístěný na webu firmy nebo využít zákaznickou linku. Ihned se vám budou věnovat odborní poradci, kteří vás provedou celým schvalovacím procesem.

Společnost Financial Solution vyžaduje u zájemců o hypoteční úvěr věk 20 let a zástavu ve formě nemovitosti. Nikdo nezkoumá příjmy ani platební historii.

jsem v registru dlužníků

FAHD s.r.o.

Finanční a hypoteční družstvo má ve svém portfoliu hypotéku s garantovanou nejnižší splátkou, která se vyrovná bankovním produktům. Společnost financuje až 80% z odhadu nemovitosti a úvěr můžete splácet až 30 let.

Schvalovací proces je velmi jednoduchý. Nejprve vyplňte žádost na stránkách společnosti nebo zavolejte zákaznickou linku. Pokud následně pošlete minimálně 4 fotografie zastaveného objektu a své kontaktní údaje, do 24 hodin máte hypotéku předschválenu a další den při podpisu smlouvy získáte peníze.

U sjednávání se nikdo nebude ptát na vaše příjmy a registry zůstanou nedotčeny.

rychlá půjčka online

Esofin

Renomovaná finanční společnost Esofin nabízí na nebankovní sektor ojedinělou hypotéku, neboť vám může půjčit až do 100% hodnoty nemovitosti. A o zkušenostech poskytovatele nemusíte pochybovat, neboť se na českém finančním trhu pohybuje od roku 1995 a má ho velice dobře zmapovaný. Minimální částka úvěru je stanovena na 250 000 Kč, horní hranici určuje kvalita nemovitosti.

Pokud ve vás nabídka společnosti Esofin vzbudila zájem, vyplňte na webu firmy krátkou žádost nebo zavolejte na zveřejněnou telefonní linku. Dále už se vám budou věnovat finanční specialisté společnosti.

K žádosti o hypotéku si připravte 2 kopie průkazů totožnosti, minimálně 10 fotografií zastaveného objektu, příslušnou dokumentaci a kopii kartičky k vašemu účtu. Firmu nezajímají příjmy ani platební historie.

pujcka v insolvenci

Kvalitní nebankovní hypotéka na koupi nemovitosti není utopie

Nové bydlení si můžete financovat pomocí hypotečního úvěru. Pokud ovšem víte o škraloupu ve své platební historii nebo nemůžete-li prokázat příjmy, v bance s žádostí neuspějete. Potom vám pomůže nebankovní hypotéka na koupi nemovitosti, kterou nabízí mnoho věřitelů.

A vůbec není pravda, že spolehlivou hypotéku najdete pouze u banky. Když se žádostí o hypoteční úvěr oslovíte renomované společnosti jako jsou např. Esofin, FAHD nebo Financial Solution, dočkáte se kvalitního produktu zajímavých parametrů, individuálního přístupu a profesionálních služeb. Díky tomu, že podmínky těchto nebankovních společností jsou nastaveny velmi vstřícně a benevolentně, vlastní bydlení už nemusí patřit do říše snů.