Půjčky Ostrava

Moravskoslezský kraj patří dlouhodobě mezi regiony, kde se nedaří snižovat nezaměstnanost. Nejenom s tím souvisí zvýšená poptávka po různých, nejčastěji bezúčelových, půjčkách. Nemalá část obyvatel tohoto regionu patří mezi ekonomicky slabší jedince a tak často mají problém s penězi vyjít do nejbližší výplaty nebo obdržení státní podpory. Bohužel, ani v případě Ostravy, jako krajského města, není situace příliš odlišná od zbytku regionu.

pujcka online bez prijmu

Právě na půjčky v Ostravě se zaměříme podrobněji, abychom případným žadatelům ulehčili rozhodování při jejich výběru.

Půjčka do výplaty přímo v Ostravě

Přesně tento druh velmi často žádaných půjček nabízí na svém webu ovafin.cz, který provozuje ostravská firma Ostrava finance. Jelikož vám k získání půjčky postačí občanský průkaz a mobilní telefon, tak je evidentní, že se jedná o velmi rychlou cestu k vyřešení problému. Pokud žádáte o půjčku do výplaty v Ostrava finance poprvé, můžete získat až 5 000 Kč. To je nepochybně solidní částka, která se může navýšit až na 20 000 Kč, jestliže budete žádat opakovaně. Půjčka je poskytována bez zástavy a bez ručitele, navíc nemusíte dokládat výši vašeho příjmu. Peníze dostanete v hotovosti nebo vám je Ostrava finance zašle na bankovní účet a splatit je můžete do 90 dnů.

pujcky na materske bez registru

Další půjčky Ostrava

Našimi dalšími tipy na půjčky Ostrava jsou Day to Day a Ferratum, kterou si můžete sjednat pohodlně přes internet.

Jak získat půjčku Ostrava od Day to Day

Lokální společnost Day to Day nabízí půjčku od 10 000 Kč do 20 000 Kč každému, kdo ji potřebuje. Peníze obdržíte v hotovosti nebo na bankovní účet a doba splatnosti se pohybuje mezi 12 a 24 měsíci. Také v tomto případě nepotřebujete ručitele ani zástavu, firma Day to Day navíc neprověřuje, zda jste nebo nejste uvedeni v bankovních a nebankovních registrech dlužníků. Ovšem na rozdíl od předchozí společnosti byste u Day to Day měli mít zajištěný čistý příjem a neměli byste být předluženi. Konkrétní požadavky se mění podle aktuální ekonomické situace. K žádosti o půjčku budete potřebovat dva doklady ověřující vaši totožnost, potvrzení o výši příjmu, nejnovější bankovní výpisy a fakturu za energie nebo nájem.

nebankovní půjčky bez registru a doložení příjmu

Půjčka před výplatou od Ferratum Bank

Jestliže nepotřebujete peníze v hotovosti „na ruku“, můžete se obrátit na většího hráče na trhu s půjčkami, kterým je společnost Ferratum Bank. Ta je součástí globální skupiny Ferratum Group, jenž působí ve dvaceti zemích. Od této firmy získáte až 10 000 Kč, které vám budou zaslány poštovní poukázkou na vaši adresu. Pokud budete o půjčku před výplatou žádat opakovaně, je možné se domluvit na zaslání peněz bankovním převodem. První půjčku dostanete do tří pracovních dnů od schválení, další půjčky již obvykle do druhého dne. Půjčku obdržíte bez poplatku a doba požadované splatnosti se pohybuje od 7 do 45 dní.

Získat půjčku >>

Pozor na dluhovou spirálu

Navzdory tomu, že situace v Ostravě není jednoduchá, měli byste se vyvarovat riziku, že spadnete do dluhové pasti. Jestliže jste v situaci, ve které vám opakovaně chybí peníze, měli byste se obrátit na finanční specialisty, kteří vám poradí, jak situaci řešit. Je potřeba si uvědomit, že při pravidelných žádostech o půjčku před výplatou se vám dříve nebo později může stát, že stejně finančně nevyjdete. Stačí jeden větší nečekaný výdaj a nebudete mít na splacení půjčky ani z nejbližší výplaty. Přesně to je okamžik, kdy se mnoho dlužníků stává na půjčkách zcela závislých a nemusí se z této dluhové spirály dostat.

půjčka pro podnikatele bez registru

Jestliže jste si dostatečně promysleli všechny souvislosti a rizika, které jsme uvedli v předchozím odstavci, nemusíte se půjčky v Ostravě obávat. Vyberte si společnost, jenž má nejnižší úrokovou sazbu, neúčtuje poplatky a je vstřícná ke svým klientům. Může se jednat jak o firmu, která má kancelář přímo v Ostravě, tak o globálního hráče. Možností je opravdu mnoho a proto vám přejeme dobré rozhodování.