Nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti

Nejste výjimkou, když splácíte několik úvěrů najednou. Horší je, pokud už tušíte, že měsíční platba za všechny půjčky převyšuje vaše možnosti. Potom už nezbývá než urychleně hledat co nejvýhodnější řešení, protože hrozba exekuce na klidu nepřidá. Jestliže vlastníte dům, chatu nebo byt, tak se dá říci, že máte vyhráno. Potom není důvod, proč nevyužít nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti. Tímto způsobem totiž získáte veliký objem peněz za opravdu výhodných podmínek. Určitě se vám uleví, jakmile vyplatíte své závazky věřitelům a odvrátíte tak připadnou exekuci. Půjčka se zástavou nemovitosti je také vhodná pro začínajícího podnikatele, který potřebuje peníze na rozjezd firmy.

Půjčka se zástavou u nebankovní společnosti

Půjčky se zástavou nemovitosti hledejte především v nebankovní sféře, kde je dost poctivých společností, které daný finanční produkt nabízejí. Když proti penězům zastavujete nemovitost, určitě nebudete mít problém půjčku získat. Banky nabízejí úvěr proti nemovitosti také s tím, že půjčené peníze můžete použít na cokoliv, ale počítejte s důkladným prověřením vaší bonity včetně nahlédnutí do registrů dlužníků. Když půjčkou se zástavou nemovitosti chcete urychleně řešit své finanční potíže a přitom máte záznam v registru, banka vám určitě úvěr zamítne. A stejně dopadnete coby podnikatel, který nemůže doložit své příjmy.

půjčka bez registru ihned

Jak se liší půjčky se zástavou nemovitosti

Solidní nebankovní věřitel vám oproti zástavě může půjčit až několik milionů korun, záleží na kvalitě nemovitosti. Půjčky proti zástavě se od sebe liší nejen procentem z ceny nemovitosti, ale i podmínkami a úrokem. Některé společnosti vám umožní dosáhnout na půjčku i se záznamem v registru dlužníků nebo při menších příjmech. Poskytovatele úvěru vybírejte se zvýšenou opatrností a důkladně pročítejte veškeré údaje na jejich internetových stránkách, abyste nezvolili nějaký nevýhodný produkt. My se v dalším textu na jednotlivé společnosti také podíváme.

O nemovitost nepřijdete!

Mýlíte se, pokud si myslíte, že půjčkou proti zástavě o nemovitost přijdete. Když nebudete splácet jakékoliv závazky a je úplně jedno, zda se jedná o úvěr nebo například platby za telefon, ručíte jako fyzická osoba také celým svým majetkem včetně nemovitosti. Zastavením nemovitosti tedy pouze upravíte pořadí, podle kterého se budou věřitelé řídit při vymáhání své pohledávky, pokud přestanete splácet. Jinými slovy to znamená, že na prvním místě bude zástavní věřitel. Když si nepůjčíte v obavě, že můžete o nemovitost přijít, tak věřte tomu, že příkazem soudu vám může být stejně odebrána, aby byly umořeny vaše případné dluhy.

půjčka do výplaty ihned

Výhody půjčky

Půjčka se zástavou nemovitosti má oproti jiným úvěrům řadu výhod.

Nízký úrok. Zástavou nemovitosti získáte podstatně nižší úrokovou sazbu než jakou mají půjčky bez zajištění.

Velká částka k dispozici. Poskytovatelé z nebankovního sektoru vám proti nemovitosti půjčí bez obav a můžete žádat až 5 000 000 Kč v závislosti na zástavě.

Vyřízení online. Většina nebankovních společností vám umožní sjednání půjčky v klidu domova a bez obíhání poboček a institucí. Žádosti bývají velice jednoduché a jejich vyplnění nezabere moc času.

Rychlost. Pokud na peníze spěcháte, oceníte rychlost, s jakou vám bude požadovaná částka poukázána na účet.

Množství nabídek. Na finančním trhu je tak velké množství půjček se zástavou nemovitostí, že si určitě vyberete tu, která vám bude nejlépe vyhovovat.

Solidní poskytovatel s výhodnou půjčkou

Když nechcete prohledávat nabídky na internetu, zkuste o půjčku požádat společnosti Vitacredit nebo Acema, jejichž podmínky jsou velmi příznivé a solidní.

Prověřený úvěr Vitacredit

Výše půjčené částky od firmy Vitacredit je závislá na odhadní ceně nemovitosti, přičemž zástavní objekt může být ve vlastnictví třetí osoby v příbuzenském vztahu s vámi. K získání půjčky Vitacredit musíte být plnoletí a mít české občanství nebo trvalý pobyt na našem území. Dále dokládáte platný OP a potvrzení o příjmu. Společnost Vitacredit vám umožní půjčku splácet až 15 let při výhodném úroku a různě nastavitelných možnostech splácení. Navíc si celou půjčku vyřídíte online nebo telefonicky z domova a peníze obdržíte do týdne, aniž by se někdo ptal, na co je využijete.

nebankovní půjčka ihned na účet

Půjčka Acema určitě nezklame

Společnost Acema vám poskytne až 5 000 000 Kč za velice příznivých podmínek a se splatností až 20 let. Za půjčku můžete ručit kromě bytu a domu i kancelářskými a obchodními prostory nebo pozemkem. Ke schválení úvěru potřebujete dva vaše a partnerovy průkazy totožnosti. Navíc si připravte výpis z katastru nemovitostí a nabývací listinu prokazující, že objekt zástavy je ve vašem vlastnictví. Půjčku Acema získáte, i když nedoložíte příjem a jste vedeni v registru dlužníků.

Po vyplnění formuláře na stránkách společnosti, vám zavolá operátor a posoudí vaši žádost. Peníze získáte ihned po podpisu smlouvy. Společnost Acema sází na profesionalitu, odbornou pomoc každému klientovi a transparentní podmínky bez skrytých poplatků. Současně vám garantuje nejvýhodnější úvěry na trhu s úrokem od 4,9%.

Získat půjčku

Půjčky se zástavou nemovitosti vyřeší finanční potíže

Půjčky se zástavou nemovitosti nabízí mnoho nebankovních společností, které tak dávají možnost získání velikého obnosu peněz za opravdu výhodných podmínek. Zastavením nemovitosti máte značnou šanci k získání půjčky s jedinečnými parametry a je jedno, zda obdrženou sumou peněz zastavíte hrozící exekuci nebo dáte základ svému úspěšnému podnikání.

Získat půjčku